Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne érdekel...

Mit csináljak, hogy ne érdekeljen más emberek véleménye?

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta önbizalom hiányos vagyok és mindig azon gondolkozok,hogy vajon mit Gondolnak az emberek. Plusz ha valaki mond valami véleményt, ami sértő nagyon magamra tudok venni, még akkor is ha utána kis idővel rájövök,hogy nem igaz. Ha pedig olyat mondanak ami igaz mégrosszabb. Sokan nem szoktak bántani szóban, de saját magam bántom azzal,hogy félek kimenni az utcára is mert magamban tudom,hogy van valaki aki biztos ezt vagy azt érdekesnek tart rajtam.
2016. febr. 1. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt --->

A kisgyerekkorunk óta belénk nevelt megfelelési kényszer a legtöbb ember életének szinte minden területén jelen van. Vajon mit gondolnak majd rólad mások? Mi lesz, ha nem követed őket a sorban, hanem kiállsz, és egy olyan dolgot képviselsz, amivel egyedül maradsz?

Elmondom, mi lesz. Először egy magányos szélmalomharcnak fogod érezni a céljaidért folytatott küzdelmet, de ahogy egyre magabiztosabbá válsz, és teljesen fel mered vállalni önmagad, egyre több olyan embert fogsz megismerni, aki hozzád hasonlóan gondolkodik. Megérted, hogy ha valaki elvárja Tőled, hogy feladd az álmaidat, akkor az az ember valójában nem Téged szeret, hanem azt, akivé formálni akar. És megtanulod azt is, hogy egyáltalán nem kell mindenkinek megfelelned. Vannak az életedben igazán fontos emberek, a többiek véleményét pedig egész nyugodtan leszarhatod. Mert nem azért vagy itt a Földön, hogy olyan életet élj, amilyet mások elvárnak Tőled, hanem azért, hogy megtaláld azt, ami igazán boldoggá tesz, és közben lehetőleg ne árts másoknak.


Másoltam,de nagyon hasznos!

2016. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Realizalj. Segithetek ebben ha irsz.
2016. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!