Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiegyensúlyozott életet...

Kiegyensúlyozott életet akarok, de honnan induljak, ha már "pszichológusi" eset vagyok?

Figyelt kérdés
Nem fogok regényt írni a bajaimról, de röviden annyi hogy: önbizalomhiányos, szorongós, zárkózott, mindenki azt érezteti velem, hogy senki vagyok (ami igaz is). De ebből elegem van, 4 éve van ez. Bárhova megyek ott én vagyok az életképtelen. Már tudom, hogy azt sugározom, hogy magamnak való vagyok, hogy nem érdekel semmi, stb. De ez nem mindig van így, nekem vannak érzéseim.16/L
2016. febr. 8. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak azért mert most így érzel, nem biztos hogy mindig így fogsz...ha tényleg ennyire rosszul érzed magad a bőrödben akkor döntsd el hogy miben fogsz javítani magadon, és aztán valósítsd meg. Bármit amit szeretnél megtanulni, vagy amiben szeretnél jobb lenni, az interneten nagy eséllyel találsz hozzá tanácsokat, aztán már csak rajtad múlik hogy teszeé-e érte.
2016. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha érzed hogy a helyzeted sz@r, és változtatni akarsz, akkor nincs szükséged rajtad kívülállóktól válaszokra. Ezel alapján még nem vagy pszichológusi eset.vagyis jobban mondva végülis minden ember pszichológusi eset, mindenkiben van mit kielemezni..Na de a lényeg: Akard és tett meg változtass. Változtasd meg a véleményedet magadról mások szemében, tegyél érte hogy másképp lásd te is magadat. Tegyél valamit amitől több lehetsz. Elsősorban magadnak akarj megfelelni hogy aztán más is megszerethessen. Naagyon fiatal vagy még. Ennek a fajta gyávaságodnak nem muszáj hosszú életűnek lennie. Most jött el az ideje annak hogy félredobd. Mit szeretsz? Mi fontos a számodra? Igyekezz egy kényelmes jelenbe helyezni magad, és eldobni a frusztrációd. Keress, ragaszkodj, légy önző, vagy nagylelkű ha kell, bátor, megfontolt, és random... Csak gyáva ne!

Az egyik legnagyobb kihívás az, mikor saját életünkkel szemben állva kell döntenünk önmagunkról. Te ki vagy?

Valaki aki abba a korba lépett mikor a legmegfelelőbb elgondolkodni ezen.

2016. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írj rám. Én jobban, többet tudok segíteni mint legjobb pszichológusok.

Én megtaníthatlak 100%os boldog életet élni, ami egyet jelent kiegyensúlyozottal. :)

2016. febr. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Huszonkilenc évesen érzem ugyanezt. Félek az élettől és utálom magam.
2016. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tini vagy. Rengeteg embernél jár a dolog ugyanezzel. Középiskola/gimi után majd kiderül, hogy tényleg van e valami komolyabb bajod vagy csak az utad kerested.
2016. febr. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy tényleg akarod-e a változást. Ha igen, kezdj tervezni. Írj fel egy papírra kérdéseket, amelyek önmagaddal vagy az életeddel kapcsolatban merülnek fel benned. Nyilazz, hogy melyik mondatból mi következik és jegyzeteld le a lehetőségeidet, fedezd fel az összefüggéseket. Én egy ideje ezt a taktikát használom. Mindig magamnál tartok egy tollat és egy papírt. Rádöbbentem, tényleg segít ha önvizsgálatot végzünk. Persze mindez nem helyettesíti a szakmai segítség fontosságát. Ha gondolod, járj el egy pszichoterapeutához. Ő majd megadja a kezdő lökést a változás felé.

Szívesen leveleznék veled. Írj, ha te is szeretnéd. :)

16/L

2016. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!