Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nagy ellen őrzést akarok....

Borsi Miklós Gy kérdése:

Nagy ellen őrzést akarok. Eddig átzavartam rajta:Avast, Malwarebytes-t, ESET ONLINE SCANNER, MSERT, Defender. Mem talált semmit. Mit tudok még tenni? Facebook-n Twitter-n osztom a képeket. Milyen programot kell felrakni akár a képek ellenőrzésére?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 10:41
 1/10 hypno ***** válasza:

Ennyi nem volt elég?

Mit akarsz találni?

2014. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Junkware Removal Tool, Adwclear.

A képeket nem kell ellenőrizni, már ki van javítva az a hiba a Windowsban.

Ha pedig úgy értetted, hogy valami vagy valaki oistol a nevedben, akkor el kell távolítsad a fiókodból a kéretlen alkalmazást:

[link]

2014. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

File detection tesztben a legtöbb vírusirtó olyan 97-98% fölött ismeri fel a kártevőket.

Egy is elég, hogy viszonylag biztosra menj, de ha több sem talált semmit, akkor nincs vírusod.

Felesleges 600 keresővel végig nézni ugyanazt.

Egyébként a legjobb vírusirtók az AVIRA (korlátozott funkciókkal ingyenes), a KASPERSKY, a BITDEFENDER, az ESET, és az F-SECURE.

Ízlés kérdése, kinek melyik jön be jobban, de ezeken kívül mással nem nagyon van értelme foglalkozni.

2014. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Eset Smart Security7-ben van Eset Social Media Scanner, ha állandó védelemként telepíted (megveszed a licenszét vagy újságkóddal használod) beépül a Facebook fiókodba vagy a Twiterre is. Nekem nagyon bevált. Ez a 30 napos próbaváltozat.

[link]

2014. szept. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen változtass jelszót, majd nézd meg melyik alkalmazásoknak van joga a Facebookon képeket megosztani.
2014. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2014. szept. 23. 22:30
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Format C:, rakj fel Linuxot es felejtsd el ezt a sok marhasagot egy eletre.
2014. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és mondd ezt neki akkor is, ha utána valamivel kompatibilitási problémái lesznek linuxon...

Szép, és jó dolog a linux, kevesebb a hiba, és víruslehetőség, meg jó is neki, ha csak erre használja a gépet, amit most leírt.

De ha másra is, előbb-utóbb bele fog futni valamibe, amivel tapasztalat nélkül nem tud mit kezdeni, aztán meg káromkodva pakolja vissza a winfost.

Tudjuk, sz...r a windows, de átlagfelhasználónak egyelőre a legjobb alternatíva.

2014. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vettem egy kis régebbi Thinkpadot, Linux volt rajta (Ubuntu). Nagyon bénán feltelepítve. Bár volt már Linuxos laptopom, tudom a kezelését, ezzel nem tudtam mit kezdeni. Leszedtem, tettem fel rá Windows7-t. Azóta sincs vele semmi gond.
2014. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Neke windows7 home premium van fenn
2014. szept. 26. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!