Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el magam?...

Hogyan fogadjam el magam? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Úgy érzem, semmi sem jó... Semmivel sem vagyok megelégedve magammal kapcsolatban... Mit tehetnék? Pl: Írd fel egy lapra a jó-és rossz tulajdonságaidat, és hogy hogy tudnál változtatni! Ilyen tanácsokat kérnék, ha valaki tud, kérem ossza meg velem is! :)

2016. febr. 9. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
"Írd fel egy lapra a jó éa rossz tulajdonságaidat" fú de utáltam ezt a feladatot önismereti órán. Nekem vhogy több rosszt sikerült össze szednem mint jót :)
2016. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom.:D Ezért szeretnék más feladatot... Én egy jót sem találtam... Úgyhogy te szerintem jobb helyzetben vagy...:)
2016. febr. 9. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából bőven elég ha a rossz tulajdonságaiddal tisztában vagy. Azokat kell csiszolnod, javítanod. Persze b. szott nehéz de nem lehetetlen :) ha pl gépfüggő vagy (mint én) akkor annyi a dolgod hogy minsig kevesebbet gépezel, helyette mást csinálsz. Ez még talán a könnyebbik eset. De ha bunkó vagy akkor nagyon oda kell figyelned a viselkedésedre. Meg ilyenek :D nemtom konkrétan mi a problémád, hogy mi miatt nem vagy megelégedve magaddal így nagyon segíteni sem tudok. Tanácsot bárki adhat de rajtad áll h megfogadod e azt. Teszteket töltögethetsz de attól nem oldódik meg a probléma. Vágod?! :D
2016. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:D Igen, vágom.:D Kösz, hogy kifejtetted... Vágom én, hogyne vágnám...xd
2016. febr. 9. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!