Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az hogy mostanában...

Mért van az hogy mostanában minden csaj akivel beszélek az én nővéremet akarja megtépni?

Figyelt kérdés

Teljesen különbözőek az okok ráadásul, és már vagy a negyedik csajtól hallom vissza hogy megtépné.

A nővérem annyira nem is szép, hogy mindegyik csaj féltékeny legyen rá.

Mondjuk szerintem csak a szájuk nagy, mert úgyse mernek nekimenni, de szerintetek mért lehet ez?

Idáig ilyet még csak nem is hallottam hogy egy csaj megtépné a nővéremet, most meg már a negyedik csaj jelentette ki.



2016. febr. 10. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán csinált/mondott valamit a nővéred?!


Fuck logic...

2016. febr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos unszimpatikus,idegesítő
2016. febr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azért kíváncsi lennék a tesódra.Az ilyesmihez teljesítmény kell.Egyébként mindig 2 egyszerű ok lehetséges: vagy csinált valamit vagy nem csinált valamit...
2016. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. Válaszíró. Azt, hogy "unszimpatikus" úgy hívják, hogy antipatikus...
2016. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy valaki unszimpatikust ír vagy antipatikust???
2016. febr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Folyt.: egyik sem magyar szó, úgyhogy teljesen mindegy. De ha magyarul akarunk beszélni, akkor ellenszenvest kellene írni.
2016. febr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!