Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiús lányokról vélemény?...

Fiús lányokról vélemény? Főleg fiúk véleménye számít.

Figyelt kérdés
Sosem voltam az a lányos lány, most sem pedig már 17 vagyok. Én ezt sosem éreztem kínosnak, inkább szeretem, és örülök neki, hogy nem vagyok egy felszínes befolyásolható lány. Sosem hordok szoknyát, ruhát nem hoz lázba semmilyen smink és ilyenek. Nem vagyok féltékeny sosem, és nem sértődök meg a vicceken hanem ugyanúgy beszállok a hülyeségbe. Fiúk között mindig jobban éreztem magamat, mert nem bírom az állandó drámát és kibeszélést sem. Mindig a fiús dolgok érdekeltek jobban. Imádom az autókat, a kedvenc filmem a halálos iramban. Nem sokára kezdem a jogsit is, de vezetni már tudok. Mindig akartam motocrossozni, de anya nem engedi :D Ehhez egy fiú, hogy áll hozzá? Nehezebb dolgom van, vagy könnyebb? :D

2016. febr. 10. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, ha van egy saját egyéniséged. 21/F
2016. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint miben lenne nehezebb dolgod? Nincs gond amúgy, sok ilyen lány van.
2016. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Küldesz priviben képet? ha nem nézel ki fiúnak akkor minden rendben!
2016. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem nincs nehezebb dolgod, ha tetszel, így is aranyos leszel a srác szemében.
2016. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút szimpatikus.


"Sosem hordok szoknyát, ruhát..."

WOW, jöhetsz aktmodellnek a rajszakkörünkbe - na jó, bocsi, tudom, hogy elírás volt. :D


"Nehezebb dolgom van, vagy könnyebb?"

Azt hiszem, megválaszoltad a kérdést. :) Idézem:


"Én ezt sosem éreztem kínosnak, inkább szeretem"

Ennél több nem kell.


"nem vagyok egy felszínes befolyásolható lány"

Problem?


"Nem vagyok féltékeny sosem"

Akkor a féltékennyé tevés játszmáját sem vethetik be ellened. Aki megpróbálja, pofára esik. Úgy kell neki.


"nem sértődök meg a vicceken hanem ugyanúgy beszállok a hülyeségbe"

Tiszta haszon. Attól, hogy valaki lányból van, miért ne érezhetné jól magát? Kell néha egy kis ökörködés, lazaság, és nem az állandó megfelelési kényszer, hogy mit szólnak majd, ha smink nélkül kimész az utcára. Sajnálom is az olyan lányokat, mert szerintem a többségükbe bele nevelték, hogy "mit illik egy lánynak".


Ha betöltöd a 18-at, akkor már saját felelősséggel mehetsz motocrossozni.

2016. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

Tinédzserként előnyödre válhat, felnőtt nőként már nem.

Engem például zavarna, ha egy nő nem ad a megjelenésére, mert szeretek gyönyörködni abban is, hogy milyen csinosan és változatosan öltözködik.

Dehogynem leszel te féltékeny, ha lesz majd barátod...

A lányoktól általában ezt lehet hallani mindig, hogy a fiúk között jobban érzik magukat, és ez tény is, hogy jobb társaság vagyunk.

A Halálos iramban viszont nem utal valami kifinomult ízlésre, remélem találsz valami jobb filmet idővel.

2016. febr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nagyon is bejönnek - egy bizonyos határig.

Szeretem ha egy lány nem kifejezetten az a "nagyon lányos" típus, hanem van egy fiús oldala, mind filmes/zenei ízlésben, mind öltözködésben, mind pedig viselkedésben. Ez az én szememben ad neki egy egyfajta vagányságot, ami tetszik. Ugyanis én ódzkodom a mindig csiricsáré csajos cuccokban flangáló, nonstop sminkelt, törékeny csajoktól, akik nem hajlandóak tovább lépni a romantikus filmeken és a semmitmondó, lötyögős popzenén.

Szóval szeretem a fiús lányokat, DE!

Azért a ló túlsó oldalára sem kell esni.

Mind a barátság terén, mind pedig a párkapcsolat terén, én azért szeretem a lányokat, mert ők LÁNYOK, és tőlük meg tudok kapni olyan értékeket, amiket a fiúktól nem annyira.

Például velük jobban tudok és jobban szeretek "lelkizni", olyan dolgokról beszélgetni, ami a szívemet nyomja. És ez nem jelenti azt, hogy a fiúbarátaimmal nem tudok ilyen személyesebb dolgokról dumálni, de azért valljuk be: nekünk srácoknak nem erősségünk a hosszú, szentimentális beszélgetés egymás közt.

De ez csak egy példa volt a sok közül.

Lényeg a lényeg, hogy tök jó, hogy ilyen vagy, de azért a nőiesség utolsó szikráját ne irtsd ki magadból, mert a túlságosan fiús csajok már inkább taszítóak, mintsem vagányak. A fiúknak általában vannak más fiúhaverjaik, akikkel "pasis dolgokat" tudnak csinálni, szóval nem hiszem, hogy hosszútávon nyerő lenne, ha lány létedre nem tudnál többet nyújtani, mint egy átlagos srác.

Hűűűha, itt a vége felé már eléggé belebonyolódtam a mondandómba, úgyhogy bocsi, ha kicsit keszekusza lenne az agymenésem :D

Remélem nem veszed sértésnek amiket írtam. Még egyszer mondom, én támogatom, hogy ilyen laza csaj vagy és őszintén szólva én is szívesen megismernélek, mert nem sok ilyen vagány lány tartózkodik a baráti körömben.

De azért csak ésszel! :D

2016. febr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

attól függ külsőre mennyire vagy nőies...


pl ismerek olyan csajt aki külsőre fiús belsőre meg egy idióta hisztis ostoba kislány...

és őt a "fiús lány" kategóriába sorolom, mert külsőre messze van a lányos kategóriától!


volt osztálytársam szép, lányos lány volt, külsőre egyáltalán nem volt fiús, de belsőre inkább fiús típus...tök jókat lehetett vele hülyülni, kockultak a srácokkal (webmester szakma), tök aranyos normális lány volt, mégsem néztem fiúsnak, mert szép lány volt, de belsőre nem egy hisztis p1cs4...


az első lány taszító számomra, külsőre fontos, hogy egy lány nézzen ki lánynak, belsőre viszont ne legyen hisztis p1cs4! a második lány sokkal jobb választás!


22F

2016. febr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat :D Mindenki nagyon kedves volt, és nem írtatok bántóakat egyáltalán :) Lehet, hogy nem teljesen jól fogalmaztam magamról, de azért kinézetre nem úgy kell elképzelni, mintha fiú lennék :D Igenis foglalkozok a megjelenésemmel, csak nem azt tartom elsősorban fontosnak, hogy hány kiló smink van a fejemen :D Inkább tulajdonságokban és belsőre, mint írtátok nem vagyok egy hisztis p1cs4 :D
2016. febr. 11. 21:02
 10/14 anonim ***** válasza:

""Sosem hordok szoknyát, ruhát..."

WOW, jöhetsz aktmodellnek a rajszakkörünkbe - na jó, bocsi, tudom, hogy elírás volt. :D "


Ruhának a női ruhában a csinos ruhát is értik, a kiöltözést, nem elírás.

2016. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!