Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi a véleménye a leszbik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye a leszbikus lányokról, illetve a homoszexuális fiúkról?

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Semmi, ők is emberek. Az, hogy, két személy szereti egymást, azt nem kellene nemtől függővé tenni. Az már zavar, hogy évente felvonulnak, de nem is csak azért, mert miért villognak, én se tolom az arcukba, hogy aszexuális vagyok, hanem azért, mert irdatlan összegek vannak elköltve a felvonulásra, holott annak sokkal jobb helye is lehetne. Szeressék egymást otthon, mint az összes többi normális ember.
2015. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom h 1-2 embernek mi bajuk van azzal, hogy valaki a saját neméhez is vonzódik.. Én is már kipróbáltam, hogy milyen a saját nememmel csinálni és nagyon jó volt.:) 16/L/Biszex
2015. márc. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs velük bajom. Ismerőseim közt nincs leszbikus/meleg (vagy nem tudok róla), de ha kiderülne valakiről, nem csinálnék belőle problémát. Elég neki megküzdeni ezzel.
2015. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Felőlem mindenki azt csinál, amit akar, amíg nem árt ezzel másoknak.
2015. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A melegfelvonulást én sem tartom jó ötletnek, ráadásul nem is azt érik el vele, amit szeretnének, csak felháborítanak még egy pár embert. Nem csodálom: az utcán rózsaszín tangában ugráló, műfszokkal hadonászó férfi nem kicsit közszeméremsértő. A melegek nagy része is ellenzi az ilyesmit, ők sosem csinálnának ilyet. (Különben van egy sanda gyanúm, hogy az ilyen melegfelvonulásokat valójában magukat hipertoleráns színben feltüntetni akaró heterók szervezik, akik amúgy minden más ellen v. mellett is tüntetnek.)

Lehetne jó és értelmes is egy melegfelvonulás. Láttátok az Imák Bobbyért című filmet? Annak a végén normális ruhában, szolidan, egyszerűen, néhány feliratos táblával vonulnak fel a melegek és az őket támogatók, nincs semmiféle magamutogatás, szexualitás kiteregetése, óvszerek hajigálása stb. Egy ilyennel nem lenne semmi baj.

2015. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek,otthon azt csinálnak,amit akarnak.Nyilvánosan viszont nem kéne reklámozni magukat.De ez a heterokra is vonatkozik.
2015. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pl. Szaúd-Arábian felakasztják azt akiről kiderül, hogy meleg!
2015. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!