Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg iszonyú nagy tragédia,...

Tényleg iszonyú nagy tragédia, hogy szerelmes vagyok egy énekesbe?

Figyelt kérdés

A barátaim és a szüleim mindig azzal jönnek, hogy: ,,Jaj, ez csak egy plátói szerelem, nem igazi!" Én meg ilyenkor a fejükhöz vágnám, hogy: ,,B***d már meg, de komolyan. Te lehet, hogy nem éreztél még ilyet, mert neked nem kell minden k******tt nap az miatt szenvedned, hogy több ezer kilométerre vagy a legfontosabb embertől az életedben. Mellesleg, lehet, hogy soha a büdös életedben nem találkozhatsz vele, ami mégjobban fáj. Szóval ne pofázz bele olyan dolgokba, amit nem éltél még át, jó? Köszi."

Rettentően kiakaszt ez a szituáció. És most bárki beadhatja nekem, hogy ez nem igaz szerelem, de ez igen is az. Mindenhol, mindig rá gondolok és róla álmodok minden este, sőt, szinte már csak róla tudok beszélni. Tényleg ennyire nagy dolog? Nem tudom már hova tenni, és r****tul idegesít.

(Mellékesen, akit érdekel, Harry Styles a személy, akibe halálosan bele vagyok zúgva.)



2016. febr. 10. 23:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem hidegen hagy. Te szívod meg vele, nem én. :)
2016. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
😂😂😂sirok
2016. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Roppantul butácska vagy, gondolom serdülő álmodozó tinilány lehetsz. Igazuk van, majd kinövöd.
2016. febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ez az. De azt nem értem, őket miért nem hagyja hidegen, és miért kell mindig a fejemhez vágni ezt?
2016. febr. 10. 23:10
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, én is voltam fiatal.
2016. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Most tényleg nem bántásból, de szerintem tudod, hogy igazuk van és ez dühít igazán.
2016. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szüleid jobban érdekli a sorsod, mint engem. :)
2016. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tragédia, a rajongás természetes, majd elmúlik. Ha meg a fejedhez vágják sz..rd le.
2016. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

#5.

Lehet, hogy igazuk van, de attól még ezek az érzések nem fognak bennem megváltozni.

2016. febr. 10. 23:16
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, nyugi találkozni fogsz egy pasival akivel fizikai kontaktus is lesz (nem feltétlenül szexre gondolok), illetve akit megismersz és nem csak a kinézetébe szeretsz bele.
2016. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!