Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arról mi a véleményetek, hogy...

Arról mi a véleményetek, hogy lassan 29 leszek, és Édesanyám még mindig beleszól abba hogy dohányzom?

Figyelt kérdés

Nem tudok kimenni, csak kiosonni, de még akkor is megszólja mindig, hogy na cigizni voltál?

egyre jobban idegesít.

Nő vagyok.


2016. febr. 11. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukák már csak ilyenek . Ha 50 leszel akkor is befog szólni, nyugodj meg .
2016. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
:D hát elég érdekes, de szerintem vannak ilyen szülők, sőt, elég sokan
2016. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 25 leszek és rendszeresen kérdezi, hogy van-e rajtam papucs és ettem-e. Imádom.:)
2016. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy kiosonsz vagy a szeme láttára csinálod, a szagodon úgyis érezni fogja a büdös cigiszagot.

Amúgy az anyákban benne van, hogy ösztönösen a legjobbat akarják a gyereküknek, mindegy , hogy hány éves, féltik őket a káros dolgoktól. Gondolom a te édesanyád esetében is erről van szó. Most még talán idegesít, de később, amikor ő már nem lesz, hiányolni fogod még azt is hogy idegesítsen, sőt talán még hálás is leszel neki, mert ha nem szól rád elégszer, akkor ki tudja, talán előbb halsz meg mint ő.

2016. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még otthon laksz, akkor el kell viselni.
2016. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De , hiába szólja meg állandóan ugyse tudok, és nem is akarok leszokni.

Nem velük élek, de mikor hazajövök vidáékre állandóan megszólja, pedig este szivok, szivnék el egyet csak, és még azt is....nagyon is visszafogom magam...

2016. febr. 11. 23:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

SZOKJ LE ÖNMAGAD MÉRGEZÉSÉRŐL??? :OOOOOOOOOOOOO

-.-

2016. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Később is bele fog szólni, de ezért még érthető is. Vannak rosszabbak.


Egyébként a dohányzás nekem is kritikus pont, mert a szervezetem nem viseli jól, szóval az én otthonomból ki van tiltva.

2016. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is igy müködik, ezért tervezek már egy környezet váltást önerőből, mert hát sajnos egy háztartás, ha mondjuk 2vel többet csinálok valamit ami nekem jó már az baj. addig is 2 dolog, vagy meg találni rá a módját hogy ne vegye észre, kimész máshova, vagy beszélj vele hogy ez igy nem oké és már nem vagy 18 éves, te életed te döntésed. vagy elkezded gyüjteni a pénzt hogy elköltözz onnan.
2016. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!