Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már régóta felfigyeltem arra,...

Már régóta felfigyeltem arra, hogy édesanyám alvás közben csuklik. Szerintetek ez normális, vagy ha nem akkor ez utalhat valami betegségre is?

Figyelt kérdés
Minden éjjel hallom , ahogyan anyám csuklani kezd majd 1-2 perc elteltével abbahagyja. Egy éjszaka alatt csak 1x történik meg. Kezdek aggódni. Már régóta tart nála és nem tudom mit higgyek. Próbáltam figyelmeztetni , de állítása szerint ő sosem veszi észre. Ez utalhat valamiféle betegségre vagy csak egy nagyon furcsa szokás ?

2014. júl. 13. 18:37
 1/4 anonim válasza:
Nyugi ez nem betegség én is csuklok este de semmi agódni való!
2014. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én anyám is csuklik rendszeresen idegességében jön elő általában, vagy esténként... nem tudom mit jelenthet de ha hallottál valamit akkor kérlek oszd meg velem

köszi

2014. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A csuklás lehet gond nélküli, de előhírnök is lehet!

A csuklás a rekeszizom akaratlan görcse.

Csuklás okai lehetnek: gyomorfeszülés, különböző mellkasi gyulladások, szívproblémák, sőt cukorbetegség is lehet. Az utolsó három akkor lehet, ha a csuklás rendszeres és hosszú ideig tart.Érdemes lehet az orvosi átvizsgálás, hogy minden problémát kiszűrjünk és időben lépni lehessen az esetleges betegség továbbfejlődése ellen.

Anyukád szokott szénszavas italokat inni, vagy sokat enni esténként? Ezek is lehetnek az okai.

2014. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szénsavas italokat nagyon ritkán, meg általában nem vacsizik.. Ritkán , de akkor is keveset.
2014. júl. 28. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!