Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit szólnátok, ha ebben a...

Ti mit szólnátok, ha ebben a helyzetben bocsánatot kérne a fiú?

Figyelt kérdés

16/F vagyok.

Régebben viszonylag sokat beszélgettem facebookon egy lánnyal és csodák csodájára a szimpátia kölcsönös volt.

Elhívtam randizni, de konkrét időpontot nem beszéltünk meg, azt írtam neki, hogy majd megbeszéljük holnap, mert most nem érek rá.

Ez volt tavaly ősszel. Azóta nem beszéltünk és még mindig nem randiztunk.


Igazából nem akarom újrakezdeni a beszélgetést, csak szeretnék bocsánatot kérni, mert nem azért nem hívtam el mert nem érdekel vagy mert csak szórakoztam vele, hanem mert gyökér vagyok (meg egyéb dolgok..).


A baj, hogy ha pont Valentin-nap körül kérnék bocsánatot az elég félreérthető lenne és tovább bonyolítaná a helyzetet..

Nem?


Jó ötlet ez?

B.sz a lelkiismeret már hónapok óta, hogy azt hiszi, hogy csak unalmas perceimben szórakoztam vele, aztán a valóságban meg gyáva voltam vele találkozni.. Pedig ez nem egészen így van..


2016. febr. 13. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Csináld. De inkább ne most, később.

Örülök, hogy ebben a korosztályban is vannak emberek, akiknek van még lelkük.

2016. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"bonyolítaná a helyzetet..

Nem?"

Nem.

S am sem volt bonyolult csak logika hiányos.

2016. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj neki. Írhatsz most is, de ha nem akarsz semmi komolyabbat akkor mond azt is. Biztos jól fog neki esni:) Viszont akkor tényleg világosítsad fel a szándékodról, hogy később ne legyenek kellemetlenségek. 16l
2016. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy értelmetlen kérdés, amit megelőzhetnél azzal hogy röviden, tömören elmondod neki amit ide leírtál.


"Sajnálom hogy nem írtam, gyökér voltam, furdal a lelkiismeret. Nem csak szórakoztam veled, de saját hibámból elrontottam az egészet. Csak ezért írtam, nem szeretnék félreértést, nem akarom újrakezdeni. Bocsi hogy Valentin-nap körül zavarlak, de tényleg bántott a dolog.

2016. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!