Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Annyi a lenyeg, hogy egyik lany baratomtol (akivel joban vagyok) kolvsonkaptam egy fuzetet, aminek a tartalma olyas valamit tartalmaz, amit mindenkinek onalloan kellett megcsinalnia. Mi ketten az ilyenbfeladatokban mindig segitjuk egymast. Koubelepett az egyik haverom, aki keri, hogy kuldjem el neki facebookon az anyagot. Aki ide adta, es aki keri tolem nincsenek tul joban, megkert, hogy ne adjam oda neki.De, ha nem adom oda nekibo haragszik meg, ha oda adom akkor a lany, akinek a baratsagat semmiert nem adnam. Azt mondta, hogy nem mondja el neki, ha atkuldom neki.



Szivemnszerint nem kuldenem el neki. Hogyan johetnek ki jol ebbol a helyzetbol?


2016. jan. 18. 14:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat a hibakert, telefonrol vagyik, sietek.
2016. jan. 18. 14:22
 2/5 tarnai ***** válasza:
szerintem feküdj le a lánnyal, és add át az anyagot, de nem mondd el a lánynak, mert duplán lesz dühös, és többé nem fekszik le veled!
2016. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"megkert, hogy ne adjam oda neki...

ha oda adom akkor a lany, akinek a baratsagat semmiert nem adnam"


Nem értem, mi a kérdés? Ha valaki megkér, hogy ne adjam oda másnak, akkor nem adom oda - különben örökre oda a bizalom. Ha igazán barátnődnek szeretnéd a továbbiakban is tudni, akkor ne add oda. A másik úgyis el fogja mondani, mert lehet pont azt akarja, hogy összeugorjatok a lánnyal.

2016. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2# köszönöm,1# az olyanoknak, mint amilyen te vagy kár volt regisztrálni az oldalra...
2016. jan. 18. 14:35
 5/5 tarnai ***** válasza:
0%
miért?
2016. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!