Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk! Szerintetek gaz ha egy...

Fiuk! Szerintetek gaz ha egy lany. Fiusan oltozkodik, viselkedik?

Figyelt kérdés

Marmint... elegge a Rock fele huz a stilusom...

folytom bandas pulcsikba, polokba jarok...

Nem jarok el shoppingolni, es nem nezek romantikus filmeket... helyette Horrort nezek... Valamint sokkal tobb fiu baratom van, mint lany.

Szerintetek ez nagyon gaz? :/



2016. febr. 14. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:

A rockbandás pulcsik és pólók szerintem csúnyák, én is azért nem hordok ilyeneket.

Mindegyik bő, és egyszínű fekete a közepén valami logóval vagy képpel.

Szóval ez az öltözködés csúnya, a többivel nincs baj.

2016. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

most, hogy gáz-e, azt nem tudom. de hogy nem hétköznapi, az biztos. ne legyen már egy lány fiús. igazából a leírtak alapján egyáltalán nem vagy fiús, oké, mondjuk a bandás pulcsik elég bénák. de rocker lányok is lehetnek nagyon nőiesek, nem kell lógós, kinyúlt polókban járni.

mi a baj a horrorral? szerintem azért elég sok ember (legyen lány vagy fiú) szereti a horrort, ez nem köthező nemhez, ahogy a romantikus filmek sem (hidd el van olyan fiú ismerősöm aki imádja a béna romantikus filmeket, és van barátnje).

az meg, hogy kit választassz barátodnak egyénfüggő, mindenki barátkozzon azzal, akivel akar. attól, hogy lányként fiúkkal barátkozol, még nem leszel sem fiő , sem leszbi, sem fiús.


szóval nem értem, miért is vagy fiús???

2016. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszod :)

Nem azert hordom, hogy kitunjek, vagy hasonlok (mielott barkinek ez jonne le)

... egyszeruen nekem tetszik, es ennyi ;)

2016. febr. 14. 12:22
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves masodik!

Mindenki azt mondja, hogy fius vagyok, mert engem nem erdekel, hogy eppen valaki kire csorgatja a nyalat, es sokkal jobban el beszelgetek az olyan temakrol amik nem eppen csajosak :)

(Bocsanat a helyesirasi hibakert)

2016. febr. 14. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, én is ilyen vagyok :) Öltözz úgy ahogyan a legjobban érzed magad :)
2016. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem nincs probléma, így leírva. A bandás felsők jók, még akár tetszhet is, ha olyat hord, amilyen zenekart én is szeretek :D Alulra meg bár nem írtad, de lehet ilyen stílusú, nőies nadrágokat kapni. Cipőnek meg szezonnak megfelelően bakancs/tornacipő, és kész is.
2016. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de azért tarts mértéket!

Nekem kifejezetten vonzó tud lenni, ha egy lánynak van fiús oldala is, öltözködésileg és viselkedésileg egyaránt. De ne ess át a ló túloldalára, ne felejtsd el, hogy te egy NŐ vagy, mert ha minden nőiességet kiölsz magadból, könnyen taszítóvá válhatsz a fiúk számára.

Részletesebben nem akarok ebbe belemenni, mert ezt a témát nagyon sok hasonló kérdésnél kiveséztem már, de ha gondolod, belinkelhetem őket.

22/F (szintén rocker)

2016. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os.. tudom, tudom ;) bakancs/torna cipo ;) azt hordok


7-es :) erdekelnenek azok a linkek :) irtam.

2016. febr. 14. 19:42
 9/10 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Akkor viszont nem értem miért mondják, hogy fiúsan öltözöl. Nem fiúsan, csak másabb a stílusod, mint az átlag lányoknak. Az pedig egyáltalán nem gáz, ha nem úgy nézel ki, mint a legtöbb ember a környezetedben.
2016. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mások, hogy vannak vele, de nekem például kifejezetten bejön, ha egy lány uniszex, vagy férfiszabású pólókat visel, de csak akkor tetszik igazán, ha egy kicsit bő, nagyobb méretű rá, és ilyen laza stílusban hordja.

Persze semmitől se zárkózom el, de nekem ilyen formában szoktak igazán bejönni.

Szóval a lényeg, hogy számomra nem lenne gáz.

2016. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!