Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így az...

Miért viselkedik így az ismerősöm?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel eléggé jóban vagyok, keresi a társaságom, mindig elmondja, hogy mennyire jóarcnak tart, bókolgat külső-és belső tulajdonságaimra nézve is stb, plusz sokat chatelünk/smsezünk Facebookon meg telefonon is (ezeket mindig ő kezdeményezi). Viszont többször is volt már rá példa, hogy társaságban kb idegenként kezelt, mintha nem is ismerne. Ja és ami még feltűnt vele kapcsolatban az az, hogy ha valamit megosztok facebookon, akkor SOHA nem reagál rá.A képeimre sem, holott csomó lányismerőse fotóját like-olja, meg kommenteli is. Enyémeket soha, ott is kb mintha nem is léteznék. Pedig alapból bír, ebben 100% biztos vagyok. Ezt miert csinálja?
2015. nov. 16. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont azért, mert szerelmes beléd és nem akarja, hogy ez kitudódjon, megérezd. Mert manapság egy lánynak csak akkor esik le, hogy tetszik valakinek, ha Facebook-on lálykolják a képét. Ő ezt nem teszi, meg inkább így viselkedik, mert ebből nem gondolnád, hogy tetszel neki, holott de. Vannak ilyen férfi logikák. :D Csak ezeknek van eredménye a nőivel ellentétben. :DDDD


Na, de érted, ugye? :)

2015. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, de szerintem inkább azok a lányok jönnek be neki, akiknek a képeit lájkolgatja. Arra is volt már példa, hogy előttem ecsetelte, hogy ennek meg annak a lánynak hogy bejön, vagy neki mennyire tetszik ez vagy az a csaj. Szerintem engem csak haverként kezel, különben megtartaná ezeket magának.
2015. nov. 16. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Á, nehogy azt hidd. De természetesen lehet ám. :D Ezt vele tisztázd!
2015. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!