Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a Magyar és...

Mi a véleményetek a Magyar és a Román lányokról?

Figyelt kérdés

2016. febr. 14. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Az hogy a mellékneveket kisbetűvel írjuk.
2016. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vannak nagyon szép román lányok, és persze vannak kevésbé csinosak is.... de ez mindenütt így van, még Magyarországon is...
2016. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerek egy román lányt sem de izgatja a fantáziám mert nekem is vannak az őseim között.Szóval simán ismerkednék velük.
2016. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát összességében nem vagyok jó véleménnyel a romákról, biztos vannak olyanok akik jól néznek ki de ennyi.


Az itthoniak meg beképzeltek, önteltek, szóval majdnem mindegy.

2016. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

" romákról"


Románt akartam írni basszus! :D

2016. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokfélék, főleg a magyar állampolgárok. Mert hogy túl sok a kevert. Na meg szempontfüggő: külsőleg, belsőleg, stb.


És egyáltalán: szexuálisan, vagy jellemben érdeklődik a kedves kérdező...?


Magyar állampolgárságú lány nagyon sokféle van, persze vannak a helyi társadalmi normák miatt bizonyos közös pontok a legtöbb magyar lány között: nagyon anyagiasak és naívak. Viszont szépeknek látom többségében a több magyar őssel rendelkező lányokat.


A román lányok közül a jellegzetes balkániak szintén gyönyörűek, többségük, a szememben.


Élőben nem sok román lánnyal találkoztam, tehát jellemre nem igazán tudom megítélni őket, inkább hím nemű román állampolgárokkal volt interakcióm, hébe-hóba.

2016. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a magyar lányok beképzeltek és anyagiasak de szépek, a román lányok csúnyák de kedvesek és tapintatosak. Értem!
2016. febr. 14. 19:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, érdekesen összekombináltad következtetésed - több különböző felhasználó beírásából...


Kit mit tapasztalt.... Én, mondom, speciel nem ismerem a román nők természetetét. Viszont külsőre sokuk tetszetős számomra.


A magyar származású magyar állampolgárságú (ők eredendően barna hajúak egyébként) lányok, nők jó része is tetszetős külsejű számomra.


De mindennek nincs nagy jelentősége, szerintem. Sok szép más nő is létezik a világban, ezeken felül. Az anyagiasság meg a mai világ egyik uralkodó tényezője, és sajnos a nőkön nagyobb arányban ütközik ki (főleg elvárásukban), ahogy észrevettem, de a férfiak egy részét se kell félteni a materializmustól, sajnos, mert nyakik bele vannak süllyedve... (És csak féligmeddig nyom a latban az anyagi kényszer.)

2016. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerek pár lányt (Bukarestbe járunk néha bulizni) és konkrétan nagyon szépek. Nincs ilyen hogy mind szép vagy mind csúnya. Sehol nincs ilyen.
2016. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!