Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a magyar...

Mi a véleményetek a magyar lányokról és a külföldi csajokról?

Figyelt kérdés
Nekem az a tapasztalatom , a magyar nőkkel , hogy a többségük az szép és hát evvel elmodtam minden a 16-30 éves korosztályig evel együtt fölsoroltam az összes jó tulajdonságukat , mondjuk a 30 fölüti nőkkel nagyon jól ki jövök , ott több a szép és a normális csaj , és nézzük a külföldi csajokat : Nem sok szép csaj van nálunk , de átlagban sokkal normálisabbak segítőkészek , ( nem a szexre gondolok ) Meg dolgosak , mikor egy bombázó a mükökel kimegy a kertbe dolgozni , vagy traktorozik , és megcsinálja a házi munkát minden féle nyafogás nélkül , és pl: ilyen embernél dolgozok , azt csodálom a nő az olyan mint a férfi ha kel talicskázik tetőre megy , egy igaz társ nálunk meg ha meg kel csinálni a házi munkát már minden baja van discoba meg csak lehúzzák a férfi embert , ingyen pia ..stb és mi az első kérdésük van autód ,milyen ? hol dolgozol mit dolgozol !! a külföldi csajoknak nagy átlagban ilyet nem is kérdeznek , és ami a lényeg nagyon meg biz hatok a külföldi csajok , néha nem hiszek a saját szememnek mit megcsinálna , itthon már vallás fenyegetőzne , én nem tudom honnan ez a sok úri nő ??

#nők #lány #csajo
2016. jan. 18. 23:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Angliaban eleg sok olyan lannyal talalkoztam akiket kirakati babura is le lehetett volna cserleni, annyira voltak valodiak. A magyaroknak nincs eleg penze ehez szerencsere.
2016. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Kik azok az homogén masszát alkotó külföldi csajok? Brazilok? Dánok? Lengyelek? Szenegáliak? Mindenki ugyanolyan, csak a magyarok nem? :)
2016. jan. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Nő vagyok, és egy időben ugyanezt tapasztaltam a külföldi férfiakról, de aztán rájöttem, hogy velük ugye idegen nyelven beszélgetek (többnyire angolul, de sosem angol nyelvű országban ismertem meg őket), és az, aki egy idegen nyelvet képes megtanulni, általában már átment egy szűrőn, tehát nem a helyi huligánokkal és kocsmatöltelékekkel találkoztam. Lehet, hogy a te eseted is ezt mutatja (arról ugrott be, hogy az első válaszoló Angliában - ahol ugye nem kell nagy IQ ahhoz, hogy valaki beszéljen angolul - műnőkkel találkozott).
2016. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
44%
Az itthoniakról semmi jó, külföldiekkel meg még nem nagyon volt szerencsém összefutni.
2016. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Te milyen nyelven beszélsz "külföldiekkel", ha a magyar se megy?
2016. jan. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%

Általánosságban az a meglátásom, hogy nagyon el vannak szállva, és borzalmas az értékrendjük. Óriásiak az elvárásaik minden szempontból. Emellett nagyon sablonlányok. Gondolok itt a túl sok sminkre és az idiótán kinéző tetovált, vagy a franc se tudja milyen szemöldökre.


Szerencsére sok helyen jártam és éltem már (más kontinenseken is), és mindenhol mosolygósabbak, nyitottabbak, közvetlenebbek voltak a nők. Sokkal, de sokkal könnyebben tudtam ismerkedni is.


Persze tisztelet a kivételnek! ;)


27f

2016. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
42%
Ami még probléma, hogy nem adnak egyértelmű jeleket a férfiaknak, és nem nagyon kezdeményeznek. Ha a pasi normális és nem tolakodó, nem fog olyan nőnél kezdeményezni, aki szép, de le sem szarja látszólag. Csak a bunkó, tolakodó, kanos, leszarom mi lesz férfiak fognak náluk kezdeményezni. Persze később jön majd az "összes férfi szemét" rinya.
2016. jan. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
És még az idióta túlkomplikálásról, játszadozásokról, taktikázásokról és trükközésekről nem is beszéltem. ;)
2016. jan. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%

# 6

Tisztelet a kivételnek? Édesanyádnak?

Mert az ilyen általánosító véleményeket olyanok írják, akikkel egy nő sem akar kezdeni.


"Meg dolgosak , mikor egy bombázó a mükökel kimegy a kertbe dolgozni , vagy traktorozik , és megcsinálja a házi munkát minden féle nyafogás nélkül ," Tudod, kérdező, amikor egy nő lehúz 10-12 órát egy munkahelyen, baromira gáz elvárni, hogy na akkor helló gizi csináljál vacsit.


Úristen, ilyenkor összeteszem a kezem, az ilyen megnyilatkozásokat látva, hogy egy normális, önmagát ellátni tudó férfival vagyok együtt, aki nem névtelen tömegként kezel több millió nőt, hanem tudja, hogy minden ember más és más...

2016. jan. 19. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%

67%


Te rinyálsz itt, volt egy szerelmi csalódásod, na jöjjön a "minden nő ugyanolyan sirám".

2016. jan. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!