Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi olyan meglepő azon, hogy...

Mi olyan meglepő azon, hogy nem játszok Pc vagy konzolos játékokat 15 évesen?

Figyelt kérdés

Osztálytársaim mikor ezt megtudták (idén lettem elsős gimnazist) nem hitték el. Azt hitték, kamuzok. :D Aztán megkérdezték, hogy "hogy tudsz így élni?". Mondtam, nem izgatnak túlzottan. Csak 3 oka lehet, ha gépezek: Vagy zenélek (ez a leggyakoribb 80-90% (Ableton)) vagy a tudástáram bővítem zene témában vagy borzasztóan unatkozok.

Mi az olyan hihetetlen furcsa ezen? 15/F



2016. febr. 18. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem furcsa. :) A mi osztályunkban is van, aki nem játszik ilyenekkel.
2016. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálam olyan volt, mintha 80éves szüzet láttak volna télen a Dunában úszni :D
2016. febr. 18. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se játszok, illetve csak néha. Ez kb. havonta 1-2 alkalom. Ha gépezek, akkor zenét hallgatok vagy olvasok rajta.
2016. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a meglepő rajta hogy kevesen vannak így mint Te, ebben a korban rengetegen játszanak.

Ettől még ez nem azt jelenti hogy az lenne a "helyes", sőt. Pont azért nem akarják elhinni, mert azt hiszik hogy csak kamuzol mert jobbnak akarsz tűnni. :)

2016. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából ha úgy nézzük, az emberek többsége csak unatkozik és időt b..sz el a gép előtt. Facebook, netezgetés, filmek, játékok.


Ha már egy részét értelmes dologgal töltöd, mint pl zenélés, akkor már előrébb vagy mint ők.

2016. febr. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!