Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A konzolos eredeti játékokat...

A konzolos eredeti játékokat aktiválni kell?

Figyelt kérdés
Szóval, az a kérdésem, hogy az Xbox 360-as vagy PS3-as eredeti játékokat aktiválni kell-e a Live-on vagy a PSN-en? És, ha igen, akkor a játékok kulcsa az adott accounthoz fog kötődni véglegesen?
2011. máj. 9. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, így bárhogy el/kölcsön adhatod
2011. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom eme két konzolon kell-e, de szerintem nem.Wii-on szintúgy nem kell:D
2011. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Bár mostanában kezd egyre több játék online pass-os lenni (főleg az EA játékok). Ez annyi, hogy tolhatod a játékot egyjátékos kampányban, de ha már multizni akarsz, akkor aktiválnod kell ezt a kódot, ami a játék dobozában van. Szóval a válasz igen is meg nem is.
2011. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én xboxon még sose találkoztam olyan játékkal
2011. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Homefront, Mass Effect 2, Dead Space 2, Mortal Kombat, hogy csak néhányat említsek. Ezek mind online passosak, tehát multihoz aktiválni kell a kódot (Mass effectnél ez nem multi, hanem a cerberus network)
2011. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem azért, de elég mocsok
2011. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Néhány játéknál a multiplayer kér kódot, ennyi.
2011. jún. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj. Ha pl. kölcsön akarom adni haveromnak/el akarom adni, akkor elég nehezen lehet...
2011. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!