Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a sok kcsög...

Szerintetek a sok kcsög gerinctelen tahó féreg ember akik lenézik, kihasználják az embereket, ezáltal elértek dolgokat "sikeresebbek, azok egyszer visszakapják az élettől amit adtak?

Figyelt kérdés
Most ha én is felcsapok olyannak és ezáltal lennék mondjuk sikeres mindenhol, akkor számitsak arra hogy visszakapom egyszer mind azt amit tettem ?
2016. febr. 19. 12:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy "visszakapja". Az lehet hogy lesz nála is mélypont, de az legtöbb esetben független a korábbi tetteitől. Ez csak a szegény ember vigasza.


Mondjuk szerintem az is gyomorforgató, ha valaki egész életében csak azt lesi hogy a másikkal mikor történik valami rossz hogy kiröhöghesse.

2016. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Karma.

Ilyenek semmi szamito dologban nem ernek el shzart se...

Sose lesznek igazan boldogok, sose lesz nekik normalis kapcsolataik s itt mndefelere go dolok s lehetne meg folytatni. Mindent eltaszitanak maguktol ami igazan boldigga tesz eletben.

Nem beszelve folyamatos negativ tapasztalatokrol, folyamatos visszafejlodesrol s persze sajat karmajuk folyamatos egeteserol. Kovetkezo eletikben, meg persze mostaniban is mint irtam, nagyon megszopatjak magukat.

2016. febr. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!