Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok (fiúk)! Igent mondanáto...

Lányok (fiúk)! Igent mondanátok egy fiúnak (lánynak), aki azt kérdezné így: "El-e jönnél velem moziba? "?

Figyelt kérdés
Egyetemi tanárom tette fel a kérdést egy előadáson annak idején. Most úgy gondoltam, kiírom ide.
2016. febr. 20. 22:46
1 2
 1/20 ciccca baba válasza:

Ez több dologtól is függ:

-ismerem-e az illetőt

-ha ismerem is, milyen a viszonyunk

-akar-e majd többet a mozi után


ha csak sima baráti mozizásról lenne szó én simán benne lennék :)

2016. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Jó kérdés :)

Nekem volt egy fiú, aki annyira durva hibákkal beszélt, hogy zavaró és kellemetlen volt. Pl. Nem-e, vagy az általad ír el-e, vagy aludnák, stb.

Nekem ez annyira alap. És nem rossz családban, nem rossz körülmények között nőtt fel. Szóval azt sem lehet mondani, hogy nem tehet róla.

Nekem ez kiábrándító.

De azért szerintem különbséget kell tenni a között, hogy valaki néha rosszul mond valamit. Pl. ideges, mert el akar hívni randizni. És a között, amikor valaki folyamatosan ilyen hibákkal beszél.

Szóval ez a kérdés még nem kizáró ok a mozira :)

2016. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
több mindentől függ, de elég valószínű hogy a válasz nem lenne. Ha ismeretlen az illető kapásból nem. Ha ismerem de nem vagyunk túl jóban nem igazán érteném a dolgot de valószínűleg kibújnék a dolog alól. Azt hiszem 3 fiú ismerősöm van akinek igent mondanék: 1. a barátom, 2. az öcsém, 3. az apukám. A nagypapámnak is, de ő nem kérdezne ilyet:D
2016. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár nem tudom, az első megértette-e.
2016. febr. 21. 00:31
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Csak ha közben szotyizik és a végére odateszik, hogy: ,HE
2016. febr. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Látom, nem sokan értették a kérdést. Mondjuk ez felveti azt a kérdést, hogy vajon ők észrevették-e, hogy mi a gond a kérdéssel. :)
2016. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is feltűnt. :)
2016. febr. 21. 15:27
 8/20 anonim ***** válasza:

Fiúként leírom a gondolataimat ezzel kapcsolatban. Az gondolom evidens, hogy egy lány csak abban az esetben venné a bátorságot, hogy elhívjon egy tök idegen pasit a moziba, ha a személyisége mellett (nem félénk a csaj), a pasi is kivételesen jóképű és hihetetlen kisugárzása van. Természetesen én bármilyen lány kérését elfogadnám (kivéve talán a nagyon igénytelenekét). Fordított esetben is alapvetően a kinézet/kisugárzás dominál. Tehát ha látszik a pasin, hogy intelligens és kellően vonzó, akkor nem hiszem, hogy egy átlagos lány (nem félénk és persze ha szingli) visszautasítaná a meghívást.

Egyébként a kérdésről azonnal ez jutott eszembe: :D

https://www.youtube.com/watch?v=5JJFBtHcBnM

https://www.youtube.com/watch?v=jjR9F9tPNhc

2016. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom, nem tudom eldönteni, hogy a kérdésre válaszoltok-e.
2016. febr. 21. 15:44
 10/20 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Bevallom először azt hittem nem direkt írtad így és nem erre van kiélezve a kérdés. De a válaszomon nem változtat igazából semmit. Annyi kiegészítéssel, hogy a többi ember akit felsoroltam az se mondaná ezt így szó szerint. De nem igazán értem miért változtat a dolgon hogy ilyen gyönyörű magyarsággal van, mert a válaszokból is látszik hogy a legtöbben csak olyannal mennének el akivel amúgy is jóban vannak az ő megítélésükön meg nem változtatna ez.
2016. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!