Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha tudatosan számba vettem a...

Ha tudatosan számba vettem a korlátaimat/lehetőségeimet, kötelezzem el magam?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok, vannak negativ, hátrányos genetikai problémáim, Introvertáltság, és még egy néhány visszahúzó dolog, amhez szinte még 1 élet kellene minimum hogy változtatni tudjak rajtuk. mint pl a fejletlen kommunikácisókézség, lassúság, nem tudok tanulni, mindig is nehézséget gondot jelentett, 10 évesen diszleksziát diszgráfiát diagnosztizáltak, igy nem tudtam elérni sok mindent az életbe,épp ezért nem tudok sok mindent felmutatni. A külsőm ha adnék rá, talán azt mondhatnám átlagon felüli, sportos testalkatom van. Kötelezzem el magam a test épitésre ? gyúrjam ki magam és tetkózzam fel magam. hiszen az agyi tevékenység nállam halott.. Van 1-2 ilyen ismerősöm, nagyon komolynak néznek ki. nemtudom.. emelett még esetleg boxolhatnék
2016. febr. 20. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy jógázás. Segít a keringésnek. Csakis hasznodra válik.
2016. febr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jah, max a nőknél
2016. febr. 21. 00:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak pufi izmaid vannak, vagy valóban gyors is vagy, erős is, jók a reflexeid?

Szerintem azért senki nem fog fizetni, hogy testet építs, de hazudnék ha azt mondanám abból nem tudsz megélni.

Milyen magas vagy?

2016. febr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Introvertaltsagnak kis %a szarmazik genetikabol s mivel ez egy viselkedesi forma ami szemelyisegbol fakad, nagyon konnyen s gyorsan kilehet "javitani". Bar ezt nem kell. Csam ebbol szarmazo negativokat. Ebben tudok segiteni.

Sok mindent nem tudsz ezek.miatt? Ha igy veled, nem tudod mi szamit eletben. Ha rendszerbeli dolgokra ertetted volna, irtad volna.

Amiket irtal, csak hobbik. Ha rendszerben szeretnel vmit csinalni, kis beszelgetes kene tanacs adasomhoz.

Hobbinak.meg akarmit, de ehez is elozetes beszelgetes kell, tudjam.mit elveznel.leginkabb, mire lenbe lehetoseged, stb.

2016. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!