Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátom haverjának van egy...

Barátom haverjának van egy barátnője. Mindenki el van tőle ájulva es nem értem miért? Tovább lennt

Figyelt kérdés
Tehát a csaj kívülről természetes, barna haj/szem jól oltozkodik, legújabb trendnek megfelelően , és en amit észrevettem h akiknek bemutatja a pasija őt (persze fiuknak) egyből jelöli be őket facebookon, likeolja őket, buliba hívja h üljenek le mellé , szeret drogozni is (speed) mégis mindenki előtt jatsza a szent kedves vagány csajt.. ez engem idegeit főleg h 1társaságba vagyunk , eb atlatok rajta, a fiúk miért nem látják h ez sok?

2016. febr. 21. 21:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nő vagyok a gyengebbek kedveert(te kedvedert) oda is irtam az elejere h baratomnak a haverjanak a nojerol van szo de semmi baj
2016. febr. 21. 21:18
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
1xűen féltékeny vagy.
2016. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jaja szerintem is fektekeny vagyok egy olyan lanyra aki ràmenős a fiukra:D ne legyel mar ilyen buta
2016. febr. 21. 22:29
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Azert vagy feltekeny mert vele foglalkoznak a sracok o van a kozeppontban es valoszinuleg azert mert jobb no mint te.
2016. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Ismerős érzés :D Nyugtasson meg az a tudat, hogy az ilyenek csak arra jók, hogy egyszer megdugja őket az ember. Lehet, tényleg csak ezért nyalnak neki, mert abban biznak, hogy lefekszik velük.
2016. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Gratula a röntgen szemedhez h

igy tteon keresztul megallapitottad

h Jobb nő mint en:D

De utalom az ilyen éésztoszto f@@szagyerekeket

Hasonlitunk a lannyal amugymeg csak en nem maszok ra senkire es attol mert

eszembe jutott ez a tema nem ez jar

0-24be a fejembe

mert allitasod szerint irigykedek ra

akire en irigykedek az valoban 10es nő

es nem ràmenős senkire;)

Utolso hozzaszolo: na vegre egy intelligens valasz

azthittem mar csak ilyen billentyuharcos paraszt felfogasu elolenyek irogatnak csak

ugye milyen idegesito? Ugyanugy megkaptam h szep lanynak tartanak az emberek, es en nem ugy vivom ki ezt h nyomulok tehat nem vagyok feltekeny senkire.

csakhat a vér kijon egyes lanyokbol:)

2016. febr. 21. 23:05
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Mert agyhalottak szeretnek ok nelkul csinalni dolgokat. Na most en kerdezek.

Miert vagy 1 tarsasagban ilyenekkel??

Miert nem mondod meg baratodnak, na haverkodjon semmirevalo emberekkel?

Miert redlektalsz olyan fogyatekosokra mint 1#, 2#, 4#????

Gondolkozz tobbet s alakitsd tobbet korulmenyeidet. Engem is sok minden zavar es teszek ellenuk vagy rajuk kerdezek. Kerdezd meg sok hulladektol miert jeloltek be.

Egyebkent kinezet szemelyisegfuggo. Mindenki tetszik valakiknek s nem tetszik mas valakiknek.. szemelyiseg s genek.

2016. febr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

1. írástudatlan vagy

2. Amit leírtál, csak közvetlen a csaj, téged ez is zavar, mert nem te vagy a sztár a csapatba.

3. Az öltözködése is bánt téged, mert te vagy nem teheted meg, vagy ízléstelen vagy.

4.Hogy speedezik, ezzel is csak őt akarod sározni, holott a mai világba millióan vannak ilyen fiatalok, ez alapját akkor senki nem ember.

5. Nem játsza ő a fejét, csak képzeled bele a viselkedésébe, mert te már kimentél a divatból a társaságban! ÉS EZ ZAVAR TÉGED A LEGJOBBAN :D

Lepontozhattok, attól még a kérdező tisztában van a lelke mélyén, hogy tényleg csak féltékeny a csajra, ha bevallja, ha nem önmagának. :DD

2016. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem látod, hogy a fiúknak ez nem sok? Miért akarod egy bárki helyett eldönteni, hogy neki mi tetszik és mi nem? Nem gondolod, hogy az a sok, ha egy fiú helyett akarsz lányként a szexuális vonzalmáról dönteni?
2016. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán bántja az egódat, hogy nem tőled ájuldoznak el a srácok, függetlenül attól, hogy az a másik nő milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezik.

De nyugodj meg, ez természetes dolog, a nők jellemzően gyűlölnek minden nőt magukon kívül, mert konkurencia:)

2016. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!