Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác akinek baratnője...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akinek baratnője van, de tetszem neki. Mindenki aztmondja hogy jöjjek vele össze, merthogy a barátnője megcsalja, kihasználja és elvette más lányok pasijait még anno. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintem lehet akármennyire bajos a csaj, ahhoz mégsincs képem hogy kavarjak a pasijával a háta mögött, mert azért nekem se tetszene ha ezt tennék velem. A fiú bejön nekem, de se ő se én nem merek lépnim Napiszinten látom a suliban a barátnőjével. Szerintetek mit tegyek?
2015. dec. 29. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Uhh...barátnőmmel ugyanez a helyzet....sztem hagyd a fiút, ha tényleg igazán szeretne, akkor nem járna mással, az ilyen egy paraszt..:-/

Amúgy hány éves vagy? Attól is függ mennyi a fiú

2015. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 15 Ő 17
2015. dec. 29. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Várd meg,hogy dobja a csajt vagy a csaj őt... És ha akkor akar valamit akkor talán lesz is valami... De ha a srác tudja hogy, mit csinál a háta mögött a barátnője akkor elég... béna ,hogy nem skít vele de ha nem tudja akkor viszont elkéne neki mondani neki nem gondolod?
2015. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudja de nem foglalkozik vele
2015. dec. 29. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben szerintem keress egy olyan srácot aki legalább annyira kiáll magáért ,hogy dobja a csajt aki szétcsalja. És ha pedig nem érdekli az szerintem még idegesítőbb valakiben
2015. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha Attilára akarsz rámászni azonnal felejsd el! Ő az enyém!
2015. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a srácnak jó a csaj, ahogy van (márpedig jó, mert nem dobja), akkor kinek mi köze ahhoz, hogy milyen.

Csalja a srácot? Hallomásból tudod(?), vagy pedig rajt'kaptad?

.

Mielőtt lépnél, gondolkodj el:

- milyen érzés lenne, ha elvenné tőled valaki a srácodat;

- ha te el tudod venni a mi a biztosíték arra, hogy tőled nem tudja más?

2015. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 évesen nem kellene a kavarógépet játszani....sőt a párkapcsolat sem olyan égetően fontos még.....
2015. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!