Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kedvel a legtöbb lány?

Miért nem kedvel a legtöbb lány?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, aki mindenkivel jófej, meg aranyos, csak velem nem. Nem adtam okot neki arra, hogy utáljon, nem is vagyok vele szemét, vagy ellenséges.

Mégis azt veszem észre, hogyha egy kollégám bejön szabiról, akkor kitörő örömmel üdvözli, elhívja a kollégákat szórakozni, de engem kihagy. Ha én jövök be szabiról, akkor egy unott sziával le vagyok tudva, mástól megkérdezi, hogy hogy hogy bejött, minden rendben-e, ilyesmi.


Volt, hogy elmentem velük moziba, és csak ő meg a pasija voltak kocsival. Mivel új voltam ott, és nem ismertem a környéket, nem igazán mertem gyalog hazasétálni, így megkérdeztem, hogy elvinnének-e, és egyből rávágta, hogy nem. Valamivel indokolta, de annyira jelentéktelen volt, hogy érződött, hogy kifogás. Főleg hogy kerülő se lett volna nekik, és nem is egész úton, csak az út első 5 percében lettem volna velük.


Azt hittem már kinőttem azt a kort, mikor mindenki utál. Általánosban és középsuliban sem bírtak a lányok, ahogy fősulin sem. A fiúkkal semmi gond, csak a lányokkal. Van 1-2, aki elfogad, de a legtöbbje nem.


Nem vagyok szép, hogy félteniük kellene a pasijukat, és nem is vagyok könnyűvérű, hogy elszedném tőlük. Főleg hogy van párom. Okos vagyok, és van rálátásom a dolgokra, de úgy gondolom, hogy kolléganőmnek is, hisz egy helyen dolgozunk. Nem szeretek csajos témákról beszélgetni, de nem hinném, hogy emiatt ellenszenvet kellene érezniük miattam.


Eléggé zavar a dolog, és rosszul esik, hisz én semmit nem tettem ellene.


2016. febr. 22. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Keveset írsz magadról ahhoz, hogy akár tippelni is lehessen. Azért az azt hittem már kinőttem azt a kort és a fiúkkal semmi gond, csak a lányokkal mondataid árulkodóak, de nem hinném, hogy csak ezek alapján bármilyen tanácsot lehetne adni azon kívül, hogy ha van jó ismerősöd (barát, rokon) akkor kérdezd meg tőle, hogy mi lehet Veled a baj. Esetleg egyszer ezt az egyébként kedves nőt csípd el négyszemközt és mondd meg neki, hogy szeretnél változni és segítsen benne.
2016. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És érte tettél valamit?
2016. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Magamról? Hát, mit írjak? Szeretem az állatokat, és a munkám. Szeretem a családom és a kollégáim. De más embereket nem igazán. Igyekszem kerülni a tömeget, de ha muszáj elviselem. Ritkán beszélek túl sokat, inkább csak hallgatok, illetve ha kérdeznek akkor válaszolok.


Párom elfogult, ő váltig állítja, hogy kedves vagyok, és aranyos, biztos ki fog nyílni felém is a csaj.

Anyum már racionálisabb, ő arra tippel, hogy féltékeny a lány. De nem igazán értem, hogy mire.

Vannak lány barátaim is, de nem szorosak. Azok voltak, de eltávolodtunk, ha találkozunk beszélgetünk. Ők olyan barátok, hogy elmondhatok nekik bármit, nem tesznek alám. Fiúkból van olyan, hogy bármikor fordulhatok hozzájuk, segítenek, és én is viszont segítek.


De kérdezz még, szívesen válaszolok.


Hogy én mit tettem érte? Vittem már az egész csapatnak szaloncukrot, vagy ha fájt a feje ajánlottam fájdalomcsillapítót. Dolgoztunk is már együtt. Nem furkálódik (vagyis nem vettem még észre, alapból a csapat sem olyan, ahol ezt hagynák), tehát szakmailag nem gáz. Csak a levegőn érzem, hogy másokkal kedvesebb, mint velem. De úgy igazából olyan nagy dolgokat már rég nem teszek emberekért, csak a közeli barátaimért, páromért és anyumért (régen tettem, pofára is estem)

2016. febr. 22. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagytok passzoló személyiségűek.

Ne rendszerbeli életben keress barátokat.

2016. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fiús vagy és kissé befelé forduló. Ezt több nő nehezen viseli, ne is csodálkozz, hogy nehezen jössz ki velük. Van, hogy valóban ezért nem vesznek be a csapatba. Ha ők sokat beszélgetnek csajos dolgokról akkor Te kilógsz, mivel férfi nem vagy, de igazán nő sem. Ez a csapatszellemet kicsit megbolygathatja. Nyitottabb tudsz lenni, ha akarsz. Ez rajtad múlik.

Ugyanakkor kifejezetten ezzel a kolleganővel nem tudsz mit kezdeni. Elég, ha a pasija egyszer tett egy megjegyzést, hogy csinos vagy. Vagy tudja, hogy az ilyen testalkatú/arcú/stb. nőket kedveli. Az is lehet, hogy a munkahelyen történt valami. Sőt, az is lehet, hogy fogalma sincs róla miért, csak egyszerűen nem vagy szimpatikus neki. Egy próbát megér, hogy megpróbáld tisztázni a helyzetet. Ha kibújik alóla akkor hagyni kell. Nem lehet mindenkivel kijönni és nem is kötelező, ha egy normális munkahelyi légkör megmarad az már jó.

2016. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az tény, hogy fiús vagyok, én nem tudok sminkekről meg babákról beszélgetni. A másik csajjal, aki a barátnője ilyenekről is dumál.

A pasija nem hiszem, hogy ilyen megjegyzést tett volna, hisz mint írtam kövér vagyok, azon is csodálkozom, hogy páromnak bejövök. A csaj meg fogyózott, szóval szerintem a pasijának a vékony csajok jönnek be. Illetve a barátnőjére sem féltékeny, pedig ő sokkal csinosabb mint én.

2016. febr. 23. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez van egész életemben.Már egészen általános iskolás korom óta.Lányok mindig rajtam élték ki az alázás vágyuk, nagy eséllyel azért is mert hagytam nekik.Mindig úgy irigyeltem a fiúkat hogy nekik vannak ilyen laza haveri kapcsolataik, a lányoknál meg csak a pletyka meg az alázás megy.
2021. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!