Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy még csak nem...

Miért van, hogy még csak nem is köszönnek nekem vissza a barátaim jó nő ismerösei/csajai?

Figyelt kérdés

Szinte hetente előfordul. Aki jobb csaj, annak hiába is köszönök. Pl ma reggel találkoztam a buszmegállóban egy jó barátommal, aki egy csinos csajjal volt. Odaköszöntem nekik hangosan "sziasztok!" A haver vissza is köszönt, (a csaj rám se hederített) és intett hogy menjek oda beszélgetni. Odamentem és szemtől szembe újra köszöntem a csajnak, hangosan a szemébe nézve "Szia!", hátha nem vett észre, nem hallott meg. Vágott egy furcsa képet és elnézett. A haverom mondta neki, ő a jó barátom Ádám, de erre annyit mondott aha és rám se nézett. Nagyon kínos volt nekem, elég megalázó. Ahogy írtam gyakran előfordul hasonló. Minden esetben jó csajnak mondott nőkről van szó. Ezek a barátaim ilyen körökben forognak, jól néznek ki, én inkább átlagos vagyok, nem egy menő (vannak akik nyominak mondanak).


Attól hogy nem vagyok jóképű, divatos, menő miért kell levegőnek nézni, még köszönésre se méltatni (többre nem számítok)?


2016. febr. 23. 09:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordítva kellene nézned a dolgot. Ez nem neked megalázó, hanem a lánynak, hogy semmi illemet nem tud. Elég ostoba lányok lehetnek. Ne az ilyenekre alapozz. A legközelebb kérdezd meg tőle, hogy nem tudsz beszélni? Ha mond rá valamit, akkor csak mondj annyit, hogy mivel nem köszöntél vissza, azért gondoltam. Szerintem neki kínosabb lesz. :D
2016. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen lányok de, nem minden "jó nő" ilyen.

Ha olyan bunkó, hogy nem köszön akkor,legközelebb te se köszönj!(Azt majd észre veszi) :D

2016. febr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert bunkók. Előző válaszoló tanácsát fogadd meg :D
2016. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb mikor odamégy, akkor valami ilyesmit mondj a havernak.

"Szia! Csajod tud már köszönni?"

2016. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hiába szólok be, meg vannak gyözödve, hogy én valami lényegtelen, alsóbbrendü ember vagyok és még én lennék a bunkó. Meg tisztelettel vagyok a barátaim felé, nem akarom, hogy két tüz közé kerüljenek (sajnos volt csaj akinek megmondtam a magamét, meg milyen bunó, a vége az lett, hogy szabályosan eltiltotta a pasiját tölem)

Nem értem miért nem lehet odabökni egy sziát, aztán nem kell velem beszélgetni, ugyanúgy kinevethet utána ha neki ez a hobbija.

2016. febr. 23. 10:23
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Te vagy az Csényi Ádám?? :D
2016. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Való igaz, hogy a bunkó viselkedés független a külső megjelenéstől. A kioktatást a legtöbb ember nem kedveli, ezért ezt mellőzni kell. Sajnos a megfelelő viselkedést nem tanítják, az illető fiatal hölgyek nyilván ezt nem hozták magukkal otthonról. Te meg ne érzékenykedj.
2016. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

"Nagyon kínos volt nekem, elég megalázó"

Ebben nagyon tévedsz. Logika szempontjából ez neki sokkal kínosabb volt mint ahogy érzed, neked volt.

Ilyen emberek nagyon semmirevaló, negatív barmok, akik fejlődés ellen mennek, ergo visszafejlődnek. S ez... elégé kínos, főleg ha ilyen cifra, szánalmas, saját magukat megalázó viselkedéssel színezik.

Igen, sajnos ez van. Nem szabad hozzájuk se szólni, ilyen emberek felett sok sok mérföldekkel vagy, mivel életben csak emberség/személyiség számít. Ilyeneknek meg elég negatív van s elé elcseszett elvrendszerük. Tipikus agy mosott, babyloni szutykok.

Keress olyan ismerősöket, haverokat, barátokat akik nem ismerkednek ennyire szánalmas, magukat és ő ismerőseiket megalázó embereket.

2016. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezért "nem lehet", mert te nem vagy szép, ergo alsóbbrendű vagy. Olvasd el ezt. Ők ezt 100%osan így gondolják. Mennyire agyhalottnak kell lenni már ilyenhez? XDXDXDDXD

Ha valaki hagyja, eltiltsák valakitől, aki jóban van eltiltott személlyel, idióta és nem érdemes többé foglalkozni vele. Ilyen esetek után örülnöd kéne, kiderült milyen emberrel ismerkedtél és nem egy rosszabb helyzetben lett vége kapcsolatotoknak.

Olvasd már néha amit írsz, figyelj érzéseidre, realizáld tapasztalataidat. Nem egyértelmű mit kéne tenned? Összes ilyen fashz haveroddal megszakítani kapcsolatot amint lehet.

2016. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#7 ès Red Vixen: köszönöm a soraitokat! Át kell gondolnom a kapcsolataimat mert ez nem mehet így tovább, semmi szükségem erre. Testvérem szerint is ideje szelektálni és értékes emberekkel szóba állni.
2016. febr. 23. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!