Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A munkások miért lógatják...

A munkások miért lógatják mindig a földig a nyelvüket, és miért folyatják a nyálukat, ha én vagy bárki aki nőből van, elmegy mellettük?

Figyelt kérdés
Szerintem gusztustalan! Nincs nekik családjuk? Vagy az kevés "látvány" otthon az összesnek??? WTF?? Undorító!
2016. febr. 23. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, igen, de nem minden "munkásról" mondható ez el, sőt nem CSAK róluk.
2016. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Egyenes út ***** válasza:
Ne kritizáljad légyszíves a munkásokat.Az irodisták még rosszabbak.
2016. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól el vagy készülve magadtól! Meg miért általánosítasz?
2016. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez így van.

Kizzzárólag a fizikai munkások bámulják meg a nőket.

A szellemi dolgozók eközben párás tekintettel gondolnak a tegnapi focimeccsre, és nekik a farkuk sem szokott felálni, csak ha gyereket terveznek.

2016. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez így van!! Ennyi! :D
2016. febr. 23. 19:23
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem nagyon tudod mit jelent az irónia szó. Igaz?
2016. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van egy kollégám, aki 3 gyerekes apuka, 40 elmúlt, azt mindig nagy büszkén mondogatja, hogy az alig 20 éves egyetemista lányokat hogy meghúzná. Na ezt kapd ki.
2016. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 46 vagyok,és inkább ellennék egy fiatal pipivel,mint egy pörköltszagú,kötöttmellényes,lógócsöcsű 40 körüli vénasszonnyal.

Egyébként a munkások legnagyobb része primitív,és aki primitív,az nem tuja,hogy illetlenség bámulni a másik embert,akármennyire egy jó nőről van szó.

És még van aki be is szól,meg fütyürészik nekik.

Ez független attól,hogy van e családjuk.

2016. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert megengedhetik maguknak, hogy ne hazudjanak saját maguknak!!!


Ne legyenek illúzióid!

Ez nem iskolai végzettségtől, munka minőségtől, intelligenciától függ.

Semmi köze hozzá!


Akármennyi diplomája lehet valakinek, akármilyen értelmiségi lehet valaki, 100%-os biztonsággal kijelenthetem, hogy ilyen téren pontosan ugyanolyan gondolatai vannak, mint az általad említett melósnak.


Csak olyan társadalmi rétegben él, olyan munkakörben dolgozik, ahol számít mások véleménye, "adni kell magára" magára kell erőltetni egy aszexuális visszafogottságot, mert azokban a körökben hátrányt jelentene az érzéseinek a gátlástalan megnyilvánulása.


Egy egyszerű kétkezi melósnak nincs ilyen fajta veszteni valója, megengedheti magának hogy őszintén vállalja az ösztöneit.

És magasról szarik rá, hogy ez szerinted undorító...

mivel ezzel csak a saját szűklátókörűségedet bizonyítod, miszerint a természet az egy undorító dolog.


Az undorító az az, amikor nem csak megbámulnak, hanem körbevesznek 20-an, és mindegyik rojtosra dugja a p-nád, miközben a rendőrök 20 méterről nézik a lezárt astrában.

Mint nemrég Kölnben.


Szóval szerintem örülj neki, hogy nem egy nyomorék kutya vagy, aki után elhányják magukat az emberek, és élvezd ki ezt a pár évet, úgyse fog sokáig tartani.

2016. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval eggyett értek.:-)
2016. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!