Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Teljesen agyament ötlet...

Teljesen agyament ötlet külföldi nyugdíjas házaspárokat meghívni, élményekkel elhalmozni és közben tanulni tőlük a nyelvüket?

Figyelt kérdés
Olasz és angol nyelvet tanulok erről a nyelvterületről gondoltam a vendégeket. A németet is úgy tanultam meg, hogy ott dolgoztam néhány évig.

2014. dec. 8. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

HA te hívod öket ide, az nem ér sokat - mert a vendégeiden kivül másokkal is beszélsz és ök nem azt a nyelvet fogják használni.

Ami hasznos lenne, ha te mennél oda.

2014. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A második lépésként én is erre gondoltam, csak először én látnám őket vendégül. Szóval nem üzleti, hanem inkább baráti alapon képzeltem el.
2014. dec. 10. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálni érdemes lehet, ha tényleg valamilyen baráti kapcsolatfélét ki tudtok alakítani és egy oda-vissza meghívós renszer lesz belöle. Viszont arra figyelned kell, hogy ha talákoztok, akkor te próbálj átállni az ö nyelvükre és ne fordítva.
2014. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vree ***** válasza:
A couchsurfing is ilyesmi.
2014. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Ha erről írnál bővebben, megköszönném. Üdv
2014. dec. 11. 15:53
 6/8 Vree ***** válasza:

^Sokkal többet nem tudok róla, mint amit a honlapjukon/az interneten találsz, lényegében hozzád hasonló ambíciójú emberek összefogására szolgáló oldal. Volt ismerősöm aki használta.

Itt meg tudo hirdetni, ha hajlandó vagy pár napra a lakásodba átutazó külföldi turistákat fogadni, vagy kinézhetsz szimpatikus arcokat, akik más országban teszik ugyanezt, ha te utaznál szívesebben.


Valamennyire zsákbamacska, hiszen idegenek vagytok, de azért online profil, Facebook stb. elég jó képet tud adni, hogy olyat válassz, aki tetszik és akivel ki tudsz jönni.

2014. dec. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet. Utánanézek. Kellemes ünnepeket Üdv
2014. dec. 13. 19:36
 8/8 Vree ***** válasza:
Sok sikert! :)
2014. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!