Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jók ezek a személyiségfej...

Mire jók ezek a személyiségfejlesztő tréningek?

Figyelt kérdés
Haverom elvégezte, 6x5 óra volt hétvégente, de szerintem nem változott semmit, csupán kidobott egy valag pénzt.
2016. febr. 24. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

:D. attól függ mennyire ért hozzá aki tartja, meg am is szerintem akkora baromság hogy igy rendszerezik tárgyilagosan kezelve, hogy csináld végig a x-y tarifát x idő alatt.. olyan mint valami tv szolgátatás hogy még az ember válassza ki a "csomagot". Én amire rájöttem önerőből, hogy nem pár órás gyakorlásoktól fog megváltozni az ember.

Ha folyamatosan csinál valamit, hónapok de talán évekbe is beletelhet mig látható változások nem lesznek. Lásd a testépitést, jó példa, ott se 5 alkalom után leszel olyan izmos, kivéve ha már nem edzettél korábban.

Na meg nagyban függ az egyéntől, milyen adottságai képességei vannak, meg attól aki tartja, és hogy milyen technikákkal csinálja. Na meg az ilyet egyénileg kéne csinálni, felmérni az embert ki hol tart, nem csoportba hogy mindenki elé leb'nak egy "átlagosnak elfogadott kérdő ivet hogy töltse ki hogy milyen "szuperhős képességet akar magára venni.. Baromság. Bár nem tudom, nem akarok hülyeséget mondani mert ilyenen még konkrétan nem voltam, viszont engem is érdekelt egy időben, utána olvasgattam a témának és levontam a következtetéseket. Na meg önismeret az egész.. elkell gondolkozni a saját dolgairól, mire kell adnia, és abba az irányba fejlődni

2016. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tulajdonképp benne van a nevében. Azoknak való akiknek gyenge a személyisége. Innen lehet lehúzni pénzt rendesen. Hamár arra rájön hogy lehúzták pénzzel, már van eredménye.
2016. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Személyiségfejlődés.

Ez nem tréninget, csak tanítókat és haverodat jellemzi.

Lehet teljesen baromságokat tanítottak.

2016. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Megint olyanok irogatnak, akik meg a budos eletben nem voltak ilyenen. Az ilyen trening nem "megedzi a gyenge jellemedet" , hanem formalja azt. Mindenkinek szuksege van ilyenekre. Milyen lehuzasrol beszeltek? A neten rengeteg INGYENES anyag van. Meg kell szurni rendesen, h mit hallgat az ember, mert tenyleg vannak lehuzasok, de ne altalanositsunk mar. Nagyon hasznos egy ilyen trening v konyv, mert olyan dolgokra vilagit ra, olyan nezopontokat mutat meg, amiket eddig eszre sem vettel. Akkor jo a trening, ha azt az erzest kelti, h "huu! szoval ez ezert tortent!" .. AMikor kezd tagulni a fejed, amikor erzed a tudast.

Nem ertem, h miert tartjatok haszontalannak... Ahogyan irni, olvasni es szamolni is meg kell tanulni - treningeken veszel reszt - ugy meg kell ismerned onmagadat is. Gondolj bele. Ahol jelenleg vagy, az annak a gondolkodasmodnak, filozofianak az eredmenye, amit eddig kovettel... mas szoval az eddigi tudasod a jelenlegi szintedig volt eleg. Ha elorebb akarsz haladin, tobbet kell tudnod. Bolcsebbnek kell lenni. A jo treningeken nem feltelenul csak magadrol tanulsz, hanem masokrol is. ALig van olyan munkahely a vilagon, ahol nem kell mas emberekkel erintkezned. Ha ismered az emberi elme mukodeset, akkor tudod, h mire szamithatsz, mit mikor kell mondani, mit miert mond a masik, mit erez, melyik testhelyzet mit jelent. Ez hasznos.

2017. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Meg hozzateszem, h te mar alapbol ugy teszed fel a kerdest, h eliteled ezt a tudomanyt. A kerdesed itt inkabb koltoi, mitsem megvalaszolando. Te nem arra varsz, h valaki meggyozzon arrol, h ezek jok es hasznosak, te hallani akarod, ahogy masok is igazoljak a velemenyedet... ennyi
2017. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem neked valók, kerüld el őket.
2019. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!