Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mostanában egyre híresebbek...

Mostanában egyre híresebbek lettek ezek a 30 napos tréningek (comb, has stb) amiket otthon lehet csinálni, ezek mennyire hatásosak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

mentálisan lehetnek hatásosak.

vagyis a szélsőségesen lusta embereknek komoly változás az életében,hogy bohóckodik napi 5 percet heti 6x ezekkel.

aztán a hónap végére rájön,hogy nem is halt bele és esetleg kedvet kap a rendes edzéshez is.

erre mindenképpen jók.

2015. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a semminél több. bár én még sosem jutottam tovább a 6-7. napnál és valószínűleg elég nagy a sikertelenségi ráta. nem azért, mert olyan nehéz lenne, inkább unalmas, és túl kötött, hogy minden napra vannak gyakorlatok. nekem többet használ, hogy egy hétre előre elhatározom, hogy kétszer futni megyek, kétszer tornázom, ezt pedig tetszőlegesen osztom be.
2015. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 aikiboxer ***** válasza:
Én is megvettem a névi szíl könyvet, de valahogy engem ez a fix program nem motivál. Túl sok dolgom van ezen felül, nekem ez túl kötött. De valószínű, hogy ha elkezdeném, csakazértis végigcsinálnám.
2015. szept. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!