Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fővárosban tényleg bunkóbak...

Fővárosban tényleg bunkóbak az emberek mint vidéken?

Figyelt kérdés
Vidék alatt nem csak egy 100 fős települést értek :) Tisztelet a kivételnek persze a kérdésemben. Eddigi tapasztalataim alapján nagyon azok 5 hete élek Budapesten ,de már olyan bunkók,parasztok,szemétláda idegbetegekkel találkoztam,hogy az hihetetlen :) Még egyszer leírom Budapestiek ne vegyétek magatokra !!! Mert majdnem 2 millió városban tuti nem találkoztam veletek:)

2016. febr. 25. 10:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Úgy általában nem. Mert vidéki városban is ugyanúgy van kedves és bunkó ember, mint Pesten. Csak hát ugye ott többen vannak, így mindenféle emberből több van :)

Viszont vagy egy fajta Budapesti arrogancia.

Pl. megyünk egy tárgyalásra, megbeszélésre, tőlünk min. 3 óra az út, mondjuk, hogy ne túl korán. A válasz, ó hát mi sem kezdünk korán, csak 9-kor. Köszi :)

Sok helyen nem hajlandóak szerződést kiküldeni postán. Csak azért fel kell utazni Pestre, hogy ott egy perc alatt aláírd.

Szóval sok mindenben úgy csinálnak, mintha a szomszéd utcából jönnél. Nem fogják fel, hogy valaki fél napokat is utazik.

Ha meg szólsz nekik, akkor teljesen meg vannak lepődve, tényleg, mintha azt hinnék, hogy Budapesten kívül nincs is világ :D

A legjobb pedig az, amikor olyan lesznek ilyenek, akik egyébként valami kis faluból jöttek a világ végéről, de ők már Pesten élnek, úgyhogy ők már nagy városi menők. :D

2016. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
0%
Egyértelműen a Budapestiek elég beképzeltek,de bunkóság terén szerintem azonos szinten van a"Vidékkel"
2016. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Jövök én az ellenpéldámmal :-)) Vidékről jöttem 3 éve BP-re. Én nagyon meglepődtem, hogy itt a pörgősebb élet mellett is gyakran van a bolti eladónak 1-2 kedves szava, idegen emberek is sokszor illemből beszélgetnek a felvonóban, vagy néha idősebbek a buszon - na jó, ez néha sok is :-)) Ahonnan én jövök, ott ez nem nagyon szokás, mindenki néz ki a fejéből (pl boltban) és csendben teszi a dolgát. Soha nem szóltak hozzám a boltban egyebet a kötelező( ez minden? kell szatyor?) körökön kívül. BP-en azért előfordul.
2016. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Én az ilyen bolti, stb. kedvességben nem érzek különbséget. Velem általában mindenhol kedvesek.
2016. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Ki milyen bunkó ahhoz lakóhelyhez semmi köze,inkább a neveltetésen!
2016. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Falun sem kevesebbek az emberek, csak nyalják egymás seg*ét, jopofiznak de közben egy kanál vízben megfolytanák egymást 500Ft-ért.
2016. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

De qrva unalmas hetente hétszer olvasni ugyanazt az ostoba kérdést!

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=budapesti+em..


"Eddigi tapasztalataim alapján nagyon azok 5 hete élek Budapesten ,de már olyan bunkók,parasztok,szemétláda idegbetegekkel találkoztam,hogy az hihetetlen "

Vagy bennük volt a hiba, vagy csak nem tudták elviselni azt a sutyerák stílusod, ami pld. egy ilyen kérdés kiírására késztet.

2016. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 zgyzgy ***** válasza:
28%

Nagyon nem mindegy, hogy a város mely részén élsz.

Budai zöldkerületekben kellemes, csendes, szinte falusias.

Azonban a belvárosi dzsumbuj, vagy a külső ipari területek tényleg iszonyatosak.

2016. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem akikkel eddig találkoztál, és akik miatt ezt a kérdést kiírtad, pont hozzád hasonló vidékről felszakadt alakok voltak, akiknek még nem volt idejük szocializálódni.

Ők nem budapestiek - mint ahogy te sem vagy az - csak itt találkoztál velük.

Azt nem értem, ha Budapest ilyen szörnyű hely, itt mindenki bunkó, akkor minek jöttök ide?

2016. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hetes inkább ne is merészelj ide irkálni akkor barom majom:) És még szépen mondtam mi a túrót keresel te alattam ? Hány ember él Magyarországon hee ? Azt hiszed,hogy mindig csak én foglalkozom ezzel ? Nem tudom ki vagy te vadparaszt ,de inkább menj ásd el magadat !!! Kímélj meg a buta válaszaidtól !!!!
2016. febr. 25. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!