Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki odamegy hozzátok...

Ha valaki odamegy hozzátok tüzet kérni (miközben meg tudná oldani mert közel van a bolt vagy bármi) mindenképp arra gondolnátok hogy bejöttök az illetőnek?

Figyelt kérdés

Függetlenül milyen korú, nemű.


és ha nem gondolnátok erre akkor miért nem, és mi lenne az a dolog amit ha tenne a másik abból már mégis arra gondolnátok



2016. febr. 25. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, most minek menjen és vegyen öngyújtót/gyufát a boltban, ha te ott vagy és ingyen adsz? Miközben tüzet kér semmire se hinném, hogy bejövök neki, csak ha utána csinál valamit.
2016. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem, alapból nem gondolom azt.
2016. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, azt gondolnám hogy elszívna egy cigit, de nincs nála gyújtó.

Akkor gondolnám hogy bejövök neki ha odajönne és lesmárolna. Esetleg megkérdezné hogy elmegyünk-e randira.

2016. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem gondolok erre, mert nem vagyok beképzelt, hogy aki rám néz vagy hozzám szól, az máris odáig van értem.


Nem tud semmit csinálni, mert utcán nem ismerkedem.

2016. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Arra gondolnék, hogy rossz lóra tettél, pajti, mert 24 éve nem dohányzom.
2016. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktál kicsit sokat kombinálni...?
2016. febr. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem :P csak érdekelt, mert szeretném ha levenné a csávó.. mikor odamentem aztán dumáltam is vele meg nem mentem el egyből.. egy főiskolára járunk am szoval szerencsére nem csak életemben egyszer láttam
2016. febr. 26. 07:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem gondolnék erre.

Lehet, hogy otthon vagy a másik kabátja zsebében halomban állnak az öngyújtók, csak most pont nincs nála egy se vagy amit hozott, az kifogyott. Minek menjen a boltba és vegye meg a tizennyolcadik öngyújtóját, ha csak egy cigit szeretne elszívni? Inkább odamegy valakihez és kér, minden hátsó szándék nélkül.

2016. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
arra gondolnék, olyan mint a barátom, akinél kazalban áll a gyújtó otthon, de amikor elmegy valahová, soha nincs nála... már ott tartunk, hogy megrögzött nemdohányos létemre én hordok magamnál...
2016. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!