Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti, hogyan szoktátok leszereln...

Ti, hogyan szoktátok leszerelni a boltokban a szemtelenkedő, tolakodó, kocsival lökdösődő embereket mikor sorban álltok?

Figyelt kérdés
Pláne mikor éppen fizetek és még akkor is elkezdi nekem lökdösni a kocsiját, aztán mikor már mennék, akkor meg elém tollja, és nem hagyja, hogy nyugodtan elpakoljam a megvásárolt terméket. Én meg folyamatosan szépen csendben próbálom kikerülni. Ezt miért csinálják, és mi a legjobb módszer, hogy leszereljem őket?

#bolt #technika #undok vásárló #leszerelő módszer
2016. jan. 28. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én még nem jártam így. Olyan már volt, hogy véletlenül nekem tolták, de direkt még nem tapasztaltam. De ha így járnék, biztos hogy megkérném, hogy legyen szíves vigyázzon a kocsival, mert elég kellemetlen, hogy így nekem tolta, vagy megkérném, hogy legyen türelmes egy kicsit amíg elpakolok, mindjárt végzek.
2016. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Kinyitod a szád.
2016. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem szoktam ilyen helyzetbe kerűlni. Biztos megköszönném a "kedvességét".
2016. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
én visszalököm :D, ha pedig továbbra is tolakodik, akkor hangosan rászólok, hogy ne tolja már nekem a kocsiját, ez be szokott válni
2016. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Velem sem volt még ilyen.

Ellenben olyan embereket már láttam, akiknek a kabátja szőrszálához hozzáér valaki, elkezd idegbeteg módon rángatózni, hogy: jajjjj nye lökdösődjön má!

2016. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Én minden hétvégén belefutok, ha boltba megyek.


Első két alkalommal belenézek a szemükbe és egy dögölj meg pillantással vegyes "ez most komoly?" kifejezést sugárzok feléjük.


Ha ezután sem hagyják abba, akkor először csak gyengéden lököm vissza a kocsit. Ha erre se veszik észre magukat izomból visszatolom, hogy nekik is fájjon. Erre már észbe kapnak, hogy nem jó poén szórakozni.


Vannak ilyen tapló emberek. Csak egy a baj, én is tapló vagyok, ott nevelkedtem 14 évig. Én csak azért nem tolom másra a kocsit, mert a maradék 12 évet más városokban éltem le :)


De a dögölj meg pillantásom nagyon sok esetben igen hatásos. Főleg ha alapból dühös vagyok, és keveredik a még egy ilyen és kinyírlak pillantással :D

2016. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 mariannmoo ***** válasza:
100%
én szoktam ilyen helyzetekbe kerülni. csak szolok a bolondnak,hogy itt vagyok látja? kérem ne tolja a lábamra a kocsit. a debil meg csak pislog,mert még soha senki sem mert neki szolni.... mindezt mosolyogva probáld ki
2016. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

#6os vagyok


Miért is lettem lepontozva? :D Azt kérdezte hogy szokták leszerelni. Én leírtam a pontos menetét, én hogy szoktam :D Ezen mi nem hasznos? :D

2016. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én még csak most léptem be a kérdésem óta, nem én pontoztam le. Lehet valaki külsős.


Köszi a tanácsokat. Nem akarom kinyitni a számat, mert egyrészt sorban állok, és mögöttem még bőven ember, szóval rájuk vagyok tekintettel, hogy a vita miatt ne kelljen várakozniuk, másrészől szerintem szánalmas és óvodás módszer amit művelnek, pláne olyannal, aki nem is bántotta őket. Valószínűleg ha legközelebb nekem tollja neki támaszkodok, és pihentetem a lábam, legalább legyen valami hasznom is az undokságukból, ő meg tarthatja majd az egész testsúlyomat... azt majd észhez tér legalább...

2016. jan. 28. 11:49
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Én elég csúnyán szoktam beszélni az ilyenekkel. "papa/mama lemarad valamiről? mit tolakszik? Ennyire siet az elfoglalt nyugdíjas? ". Ha visszaszól akkor: "látom az öntudata nagyobb mint az esze, ilyenkor azt kell mondani elnézést kérek. Az édesanyja nem tanította ezt?" Ezt lehet kombinálni bárkire, férfi/nő/fiatal/öreg... csak pofa kell hozzá, meg rezzenéstelen arc. A legtöbbje elég kínosnak érzi a szituációt, és inkább nem szól vissza. :D Engem meg nem érdekel ha néznek. :)
2016. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!