Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem válaszoltok a...

Miért nem válaszoltok a kérdésekre?

Figyelt kérdés
SEMMI ROSSZ SZÁNDÉK, DE...ezen az oldalon nagyobb arányban válaszolnak azokra a kérdésekre, amik idegesítőek/hamisak/vagy csak hülyeségből lett kiírva. A normális kérdésekre (a sajátjaimból kiindulva) van olyan, hogy nem is érkezik rá válasz. Miért?

2016. febr. 26. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Az idegesítő, hamis, hülye kérdésekre könnyebb válaszolni.

Én pl azokra ritkábban szoktam, mert senkit nem akarok megbántani. Viszont amire nem tudom a választ - pl, a kiskunfélegyházai boschban hogy hívják a 10-es gépsor műszakvezetőjét - arra nehéz válaszolni. Általában a normális kérdéseken el kell gondolkodni és egy ember inkább válaszol a "14 éves vagyok és terhes, mit tegyek?" kérdésekre, mint akármilyen más értelmes kérdésre. :D

2016. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet nem tudunk hasznos választ adni, vagy pont a te kérdésedet látjuk hülyeségnek...vagy csak nincs kedvünk válaszolni!


23F

2016. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A normális kérdések néha nagyobb hülyeségek mint a hülyeségek. Most megnéztem mikre nem válaszoltak ebben a kategóriában. A mennyi lesz a fizetésem (ha diplomás vagy tudd kiszámolni egy táblázatból)-tól az X, vsz. sokak által sose hallott gimnáziumról szóló kérdésen a mennyit keres egy gyúrós (ha az akarsz lenni akkor legalább tudd, hogy testépítőnek fognak hívni, egyébként irány a sport kategória)-n át a saját magának válaszoló gyűrűs kérdésen keresztül sokfélére nem válaszoltak.

Sokszor nagyon rosszul teszitek fel a kérdést, az is lehet az oka.

2016. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy része azért van itt, mert unatkozik/lenne valami fontos dolga, amit halasztgat. (pl vizsgaidőszakban tanulás helyett fél napot eltölteni itt... ki nem tett még ilyet? :'D)

Na most az nem űzi el az unalmat ha leírja, hogy 2+2 az 4, illetve az se feltétlen, ha kiguglizza a választ, majd a 20. ilyen eset után frusztráltan leszúrja az adott kérdezőt, hogy nem képes se a gyakori keresőjét se a googlet használni.

Pl vannak azok a kérdések is, hogy "mit vegyek a barátomnak?" A kérdező ismeri, sablon ötleteket lehet mondani, de "igazi" egyik sem lesz, ellenben egy rakás kérdést tettek fel a témában itt és a gugliba beírva szintén kiad pár erre a kérdésre specializálódott webshopot.

Na mindegy, szóval sokkal kielégítőbb nyilván troll, ill vitát generáló kérdéseknél válaszolni, vagy legalább elolvasni a válaszokat.


Egyébként mi volt a kérdésed, amire nem kaptál választ? :)

2016. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert nem lóg fenn mindenki a nap 24 órájhában a gyakorin :)
2016. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet s ez emberfüggő.

Minden válaszolót meg kéne kérdezni pontos válaszért.

Én, mert épp nem láttam. Ha elküldöd privátba, válaszolok rá.

2016. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebb ingert érzek választ írni. Az egyik kategória 100%-ban tele fantasztikus kamukérdésekkel, a másikba csak szenvedni, meg depressziózni járnak, a harmadikban olyan válaszomat nullázák le, hogy csak pislogok hogy ez most kiknek fájt (mosogatógép volt a téma...) az életkedvem elmegy néha ezen az oldalon. Néha esténként kiírnak 1-1 viccesebb, érdekes kérdést, ami alatt jó összeröffenni és hülyülni, de egyébként nagyon egy kaptafa az egész Gyakori.
2016. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 elwera ***** válasza:
Én most elég sokat lógok a gyakorin, de nem tudom melyik kérdésre gondolsz. Mi számít normálisnak.
2016. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!