Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha csak 3 hetente...

Az normális ha csak 3 hetente találkozok haverokkal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok antiszoc,szeretem az embereket csak sajnos lefoglal a tanulás.

16/L



2016. febr. 27. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a tanulás miatt akkor pláne, de amúgy is. Ha nem érzed hiányát akkor nem találkozol olyan sűrűn velük. De péntek vagy szombat este nyugodtan tarthatsz szünetet a sok tanulásban ha csak ez gátolna meg a bulizásban. :)
2016. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok pontosítok

Pláne nem baj *

2016. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális ha saját akaratodból van így, mert nem igényled többször.

Ha tanulás miatt van, el kéne gondolkodnod mi igazán fontos.

2016. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kiket nevezel haveroknak? Gondolom ezek felszínes kapcsolatok, akik nem is igazán keresnek téged. Ha ez így van akkor nincs semmi gond.


Keress inkább 1-2 legjobb barátot, akikkel többet leszel együtt.


A tanulás mellett is szükségünk van kikapcsolódásra. Főleg a barátokkal való találkozásra, ez megnyugtat és feltölt erővel. A lelki béke a legfontosabb. A tanulás is jobban és gyorsabban fog menni!


Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
6 barátom van ebből 2 fiú 4 lány.Vannak közöttük tanulósak akik sosem érnek rá,de aki nem az az mostanában mással barátkozik és hanyagol engem
2016. febr. 29. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!