Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarázza már el valaki,...

Magyarázza már el valaki, hogy miért élvezik a motorosok - főleg levágott, vagy kilyukadt kipufogócsővel - maximumon járatni a motort és azzal milliószor teljes sebességgel végigvágtatni a városon?

Figyelt kérdés
Mi jó ebben? Fel sem foghatom. A többség utálja őket és meg lehet süketülni a zajtól, éjjel mindenki felriad rá és szidja őket. Nappal is nagyon balesetveszélyes. Mi a menő ebben?

2016. márc. 1. 12:26
1 2
 11/12 veterán vas ***** válasza:

Tudod, nagyon szívesen írnám, hogy igen, a motorozás, az adrenalin, meg a szabadság, és egyéb kommersz marhaságokat amolyan "ertéeles-riporter" módjára.

Azonban kiábrándítalak, kb. 20 éve nem ültem komoly motoron, még utasként sem. Ha lehet gyalogolok, naponta bringával járok dolgozni, és csak városon kívülre veszem elő az autót.

Igen, én is látom, hogy vannak a motorosok között őrjöngők, kontroll nélkül száguldozók.

De vegyétek már észre, hogy a bikerek között, éppen olyan százalékban fordulnak elő az említett rebellisek, mint bármelyik más embercsoportban. Ahogy van idegbeteg gázrugdalós autós, vén mamák között járdán cikkázó biciklis, postán, boltban dühöngő vásárló. Mindenütt találsz ilyet, az ovitól egészen az öregek otthonáig.

Ti most -valamiért- éppen a motorosokat szúrtátok ki.

Majd holnap jön valami más.

Semmi baj, lehet fújni, lehet egymást hergelni, vagy ha boldoggá tesz, akkor írd le, hogy az XXX-000 rendszámú fekete Yamahás, tegnap hülye volt a Dózsa György úton.


De ne általánosíts! :(

2016. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%
Meg tudlak érteni, én is utálom a túl hangos zajt. :)
2016. márc. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!