Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki ilyen pofátlan?

Hogy lehet valaki ilyen pofátlan?

Figyelt kérdés

Az utcában hazafele egy punk srác kéregetett. Tőlem is akart pénzt kérni, és miután nem adtam, közölte hogy bezzeg ilyen kabátra telik.


Szerintem ez a pofátlanság netovábbja.

Mégis, mi jogon gondolná, hogy a semmire adok neki pénzt? Igen, jól élek, van bőven felesleges pénzem, de ezért a pénzért keményen megdolgoztam és megdolgozok a mai napig.

Ő meg ott áll az utcán, nem csinál semmit, és azt gondolja, hogy majd valaki a napi munkával megszerzett pénzéből csakúgy nekiad??? Hát, mégis milyen alapon?

Ennyi erővel én meg kiállok az utcára, és megkérek embereket, hogy bocs, lécci dolgozz már helyettem egy fél órát...


Bocsánat a kifakadásért, de nagyon kiakasztott a dolog.


2016. márc. 7. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Megértem,de azért nem kell átesni a ló túloldalára.

Fiatal,kéreget,mert a punkoknál ez a divat.Mi is csináltuk anno...Majd kinövi.A kabátodra meg azért tehetett megjegyzést,mert a punkok minden módibb (esetedben divatos) dolgot konformistának vélnek,ami ellen lázadnak grátiszban megakart bántai,mert egy tahó dög.Ne foglalkozz ezzel...nem ér ennyit.

2016. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De az egy életforma hogy az utcán állok és tarhálok másoktól?

Ettől leszek nem-komformista, hogy nem állok be a sorba, nem dolgozom, hanem inkább abban bízok, hogy majd jófej komformisták adnak nekem a semmire pénzt?

Utánaolvasok a punk filozófiának, mert mostmár komolyan érdekel mi emögött az ideológia.

2016. márc. 7. 20:41
 3/10 anonim válasza:
0%
Szerintem meg érdemelted, sőt még egy jo büdös nagy pofont is megérdemeltél volna amiért nem adtál neki aprót !
2016. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
legközelebb mond neki,h jöjjön kapálni,akkor kap egy kis aprót:D
2016. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
És komolyan ér ez neked annyit hogy hisztizz miatta egész este?
2016. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hisztizem, már a dühöm is elmúlt, csak nagyfokú értetlenséget és kíváncsiságot érzek. Úgyhogy megyek is és utánaolvasok a punk-létnek.
2016. márc. 7. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, teljesen jogosnak találom a felvetésed.


Én is jól élek, mert egyetemi tanulmányaim mellett programozóként dolgozom. Azért tanultam/tanulok, hogy az életben vigyem valamire, amire mindenkinek ott a lehetőség. Rendszeresen találkozom én is olyan egyénekkel, hogy minden nap ugyanott állnak és kéregetnek, amiben az a felháborító, hogy nincsenek még 30 évesek, könnyedén elmehetnének dolgozni.


Természetesen vannak olyanok, akiket sajnálok, de őket meg segítse az állam, azért fizetek adót.


Lehet, hogy kegyetlenségnek tűnik, de ez van, kapitalizmusban élünk, mindenki saját magáért s közvetlen családjáért felel.

2016. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ilyenek nem tudnak kiakasztani, mert eleve levegőnek nézem őket. Felőlem kéregethetnek, be is szólhatnak, hidegen hagy , lesz@rom, mintha ott sem lennének.
2016. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én azt hittem a Punkok már kihaltak :O O.o
2016. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető.
2016. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!