Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki olyan...

Hogy lehet valaki olyan pofátlan, hogy azt meri mondani egy emberfeletti teljesítményre, hogy "nem elég? "

Figyelt kérdés

A haverommal néztünk olyan vieót, amin sportolókat muattak, a küzdelmüket, hogy mi mindenre képesek, és milyen erősek. A videó címéáre nem emlékszem, de válogatás volt sok-sok különböző sportolóval, amolyan ösztönzésként, hogy az ember sose adja fel a küzdelmet!

És volt egy futó, akin látszott, hogy nagyon durván túl van a tűréshatárán. Már sokkal többet teljesített mint amennyit bírna, szerintem a 100%án túl ment olyan 170%! al teljesített, látszott, hogy mindene fáj, remeg a fáradságtól, fájdalomtól. A szemében üres tekintet volt, csak ment előre de szerintem már nem volt magánál.

És mikor beért a célba, és mindenki tapsolta, ölelgette, Ő csak állt, és bámult. Biztos nem bírta felfogni hogy végig csinálta! Sikerült neki!

És erre a haverom megszólalt: "jajj, mit ünneplik, ez még semmi!"

Mire azt hittem rosszul hallottam. Neked ez semmi?

-Ja! semmi!

És akkor mi lenne ami neked valami? Ha össze esett volna holtan a kimerűltségtől?

-Na! Azt én is megtapsoltam volna! Az teljesítmény!


Hát azt hittem felállok, és pofán vágom!


Hogy lehet ilyet mondani? Hogy lehet valaki olyan, hogy az ember már a ájulás szintjén van, de nyomja, nyomja, nyomja, nem adja fel, és ezt valaki semminek vesz?



2013. dec. 21. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a nyomi emberek reakciója, ha lát valami olyan dolgot, ami elismerést kellene, hogy kiváltson.

Ha mondanád neki, hogy na akkor menjél ki szépen, és fussál ugyanennyit, meg se próbálná, hogy ő, ilyet? Ilyesmivel nem foglalkozik.

Nekem is van egy nagyképű, pökhendi ismerősöm, minden rossz, amit más csinál, bezzeg, amit ő....na az a valami.

Tudnám néha képen nyomni.

Pedig nem poénból mondja, halálosan komolyan.

2013. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!