Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A buszon utazók miért bámulnak...

A buszon utazók miért bámulnak zombi módon mindenkit?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Néha velem is előfordult, hogy elbambultam ês azt hitte őt nézem :D
2016. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Máskor meg az a baj, hogy miért a telefont bámulják, akkor most döntsétek el... :D
2016. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
felőlem azt bámul amit akar csak ne engem mert zavaró!
2016. márc. 8. 14:13
 4/14 gnoomage ***** válasza:
100%

Én is átlagba ezt teszem, vagyis pontosabban bambulok és bele sétálnak, üllnek...


A buszon én pl a nyugalmat szeretem, ha már napi szinten 2x kell 45 percet egy büdös járműben töltenem akkor legalább jó zene és nyugalom mellett legyen :D Valójában ez az a pillanat amikor tényleg csak bambulni és gondolkozni tudok, amit szeretek is kiélvezni...

2016. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl szép lány/pasi vagy. Vagy fura a hajad. Esetleg lóg a orrodból a takony :D
2016. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, nekem nem tűnt fel, hogy bárki bámulna, igaz az én a könyvemet bújom.
2016. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#2 sakk-matt. :D


A tömegközlekedési eszközökön az a faramuci helyzet áll elő, hogy vadidegenek hatolnak az ember magánszférájába (fizikailag), méghozzá kényelmetlenül közel. Nincs meg az a minimális távolság, ami két ember között természetesen meg kell, hogy legyen. A "zombi módon bámulás" is annak következménye, hogy az emberek megpróbálják elkerülni a magánszférájuk további csorbulását, ezért kerülik a szemkontaktust. Viszont egy buszon nehéz "sehová sem nézni", ezért gyakran véletlenül, akaratlanul is más emberre terelődik a tekintetük.

2016. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
kösz már értem
2016. márc. 8. 17:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet nem vagyok "normális",de én szeretem a buszon/villamosan titokban nézni az embereket.Jól esik másokat "tanulmányozni".
2016. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

9! Csatlakozom! Én is szeretek tanulmányozni az embereket! Mindig arra gondolok, hová mehet (főleg reggel), mivel foglalkozhat stb stb. :-D


22N

2016. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!