Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek mennyire számítanak...

Ezek mennyire számítanak "normális" céloknak?

Figyelt kérdés

Sikeres akarok lenni a nőknél, párkapcsolatban, barátságban. Szeretnék mindenféle emberi kapcsolatból a lehető legtöbbet kihozni és szeretnék az embereknek adni magamból valamit, ami jobbá, többé teszi az ő életüket.


Ez még egy viszonylag távoli cél, ehhez még sokat kell változnom, de már dolgozok rajta. Mit gondoltok? Normális célok ezek?


2016. márc. 15. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Valamilyen szinten minden (nem antiszoc) ember szeretne rendes kapcsolatokat, egy kis népszerűséget, hogy elfogadják, szeressék.

Nekem is hasonló vágyaim voltak (ismerkedni minél több számomra érdekes személlyel, egészséges, szoros barátságokat kialakítani..).


Arra kell figyelni hogy ne szomorodj el ha valakinek nem vagy szimpatikus. Inkább oda helyezd a hangsúlyt, hogy fejleszd a személyiséged, hogy magadnak kedvelhető ember legyél.

Nem szabad mások elismerésére alapozni a jövőd/önbizalmad (tapasztalatból tudom).

2016. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Blade Bone ***** válasza:
Ezek nem célok. És ahogy látom te pont mások elismerését szeretnéd kivívni, ebből akarsz élni, de ebből nem lehet. Persze lehetnél pszichológus, de az másabb út.
2016. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!