Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezek kamaszkori lazadasnak...

Ezek kamaszkori lazadasnak szamitanak vagy mar tobb? Normalis ha valaki ilyeneket csinal tinikent.

Figyelt kérdés

- Ejjel nappal haverok

- 10szal cigi/nap

- Semmi tanulas

- Fekete illetve karomkodos szoveg ruhan

- Rengeteg hazugsag

- Orrba szajba fiuzas, szexeles

- Neha ivas, bulizas mikor hazudassal megoldhato

- Direkt azzal a bandaba lenni akiktol tiltanak illetve azzal a fiuval kavarni akitol szinten tiltanak.

- Drog utani vagyakozas.

- Vissza pofázás.

- Csavargás.

- Suliból kiszökés cigizni.

- Orarol kimenni, talalkozni valakivel kozben, oran eves, folytonos hulyules

- Haverokon kivul nincs mas

- Szem, haj festese

- Lenezo tekintetek.

- Csak rap hallgatasa.


2015. febr. 18. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális, ez már az igénytelenség és felelőtlenség kategória, így ilyeneket az én gyerekem biztos nem tehetne meg büntetlenül.
2015. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem normális egyáltalán.. ez már a tróger kategória.
2015. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Éjjel nappal haverok: Fontosak a barátok minden korban, de ne menjen a tanulás rovására.


Cigi: Nem helyeslem egyáltalán, de ha csak lázadásból csinálja, akkor úgyis leszokik


Semmi tanulás: Ha meglátszik a jegyein, akkor problémás. Én sosem tanultam, mégis 4,00 átlagom volt kb


Fekete ruhák: nem gáz


Hazugság:Problémás


Fiúzás szexel: ez is.


Néha bulizás ivás : Ha tényleg néha, szerintem belefér.


Azzal a bandával járni akitől tiltanak: hát mitmondjak? ennyit ér a tiltás egy kamasznál.


Drog utáni vágyakozás : vágyakozni lehet. amíg nem gyakorlatban teszi, addig hülyeség aggódni.


Visszapofázás: elég gyakori kamasz dolog. bosszantó tud lenni, de nem akkora probléma.


Csavargás: attól függ hová, kikkel.


Óráról kimenni:A tanár hibája is hogy engedi ezt, nem vívja ki a tiszteletet.

Órán evés: a legtöbb helyen ezt engedik, semmi baj vele.


Folytonos hülyülés: normális


Haverokon kívül nincs más: Életkori sajátosság


Szem, haj festése: Én ezt nem tartom problémának.


Lenéző tekintetek: Ez ilyen magyar népi betegség, nem csak a kamaszokra jellemző.


Csak rap hallgatása: Ha neki az tetszik, hallgassa.



Egyértelműen elrontották a nevelését.

Bár egy kor nem ártana, én kb 16-18 éves lányhoz társítottam a véleményem

2015. febr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
33%
káromkodós szöveg a ruhán(?) 😂😂
2015. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem a kamaszkori lázadás, hanem a szülői nevelés és retorziók hiánya.
2015. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Ez kamaszkori lázadásnál több. Amit te leírtál azok a forintos riba*cok. Sajnálom, hogy a gyereked ilyen retardált, de te tehetsz róla, ha meg magad írtad le akkor gratulálok (ne csodálkozz, hogy néhány év múlva szétb*szva fogsz elúszni a Dunán...)!

Megjegyzés: a rap hallgatásával nincsen semmi gond.

2015. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Normális? Attól függ, kinél. Nekem eltelt a kamaszkorom bármi ilyesmi nélkül, de teljesen el tudom képzelni, hogy másnak szüksége van ilyen dolgokra, mialatt önmagát és a világban neki való helyet keresi. Az igazi gond szerintem nem a leírt viselkedésmódokkal van, hanem ami nincs ugyan leírva, mégis sugárzik az egész kérdésből: a szülő és gyerek közti kölcsönös bizalom hiánya. Te nem bízol benne, hogy a kamaszkori kísérletezés mellett képes vigyázni magára és a megfelelő döntéseket hozni, ugyanakkor az alapján, amit leírtál hatni sem tudsz rá - ez arra utal, hogy ő sem bízik benned eléggé, hogy hallgasson vagy legalábbis rendesen átgondolja a jó szándékú tanácsaidat. A viselkedése a kortárscsoportban egy dolog, nyilván te is másként viselkedsz különböző élethelyzetekben (munka, család, barátok, stb.), de ha otthon tőletek is teljesen elzárkózik, az tényleg gondokra utal. Ezzel kéne kezdeni valamit, lehetőleg nem büntetés útján.
2015. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is kamasz vagyok(18 éves) DE!:

-Én is tartom a kapcsolatot a haverokkal, persze, de ha családi látogatás, nyaralás ilyenek vannak persze hogy nem nyomom közben nonstop a telefont.

-Nem cigizek, van annyi eszem.

-Érettségi :D Semmi tanulás? Jó is lenne, de egyetem az kell a mai világban. Bár nem vagyok egy tökéletes tanuló.

-Rocker stílusom van, így a fekete az alap nálam, de káromkodós szöveg egyiken sincs.

-Bevallom apróbb füllentések vannak/voltak, de semmi komoly hazudozás.

-Lassan másfél éve van barátom. Eddig 2 pasival voltam vele együtt, az elsővel is fél éve jártunk miután lefeküdtünk.

-2 havonta egyszer egy kocsmázás, házibuli a haverokkal, nyáron fesztiválok. Tudom a határaimat és oda figyelek .

-Alapból nem keveredek olyan helyekre ahonnan a szüleim tiltanának.

-Ismétlem, nem vagyok hülye hogy tönkretegyem magam.

-Előfordul nagy vitáknál hogy nem hagyom magam. De csak ott alapjáraton nem "feleselek" se a szüleimmel, se nálam sokkal idősebb emberekkel. (Kivéve ha bunkó paraszt)

-Haverokkal, barátommal, kutyámmal szoktam"csavarogni". Máshogy nem nagyon.

-Lásd 2. pont.

-Nem szokásom óráról csak úgy random kiszökni, bár beszélgetéssel/hülyüléssel tényleg néha volt bajom. Bocs nőből vagyok :D

-Van más. Család, állatok, barátom.

-Ezzel semmi bajom, szoktam magam sminkelni, bár ritkán, hajamat is festem, ez tetszik. :D

-Sose szoktam.

-Rock örökké!! :D

Van ami nevezhető "alapnak", de azért a cigizés, drogozás, szex mindenkivel... ő élete végül is, ilyenre mindig ezt mondom. De azért ebben az esetben szerintem a szülő is hibázott valamennyit.

2015. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, de egyáltalán nem menő. Ezek mindegyikét kinövi majd remélhetőleg.
2015. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Némelyike a felsoroltaknak nem normális dolog de például a szem/haj festéssel nincsen semmi baj. Csavarogni meg minden kamasz szokott.
2015. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!