Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan lány/nő, aki...

Létezik olyan lány/nő, aki tényleg gyönyörüen néz ki, de nem beképzelt, nincs elszállva, nem a testéből él és szingli?

Figyelt kérdés
akár hetekig, hónapokig képes megállni hogy ne rakják be neki ?
2016. márc. 17. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hogyan fugg ossze a " hetekig, honapokig ne rakjak be neki" es a " nem a testebol el" dolog. attol, hogy valaki szep, csinos, esetleg extrem feltuno ( amibol arra asszocialsz, hogy mi lehet a "munkaja"), attol meg nem biztos, hogy valojaban abbol el, amit feltetelezel. masreszt, az atlagos / atlag alatti nok sem szeretik hetekig, honapokig megallni, hogy valaki ne rakja be nekik...........
2016. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem feltétlen a k.rválkodás hivatásra gondoltam, mondjuk modell vagy táncos, lényegében valamilyen szinten ugyan az a testmutogatás
2016. márc. 17. 18:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen lány mégis mit akarna tőled vagy miért állna szóba veled?

A két mondatod alapján is már ellenszenvesnek tűnsz, pedig nem is nő vagyok. :/

2016. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Berakni neki... jólesett leírni, igaz? Belebizseregtél, mi?
2016. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ajjj megint a személyeskedés... nem rólam van szó! Birom ezen az oldalon h kérdezem Igen vagy nem, létezik e vagy se, erre nem képesek válaszolni hanem egyből leirják milyen a válaszoló, ergo ez nem válasz, hogy kreáljunk problémát..
2016. márc. 17. 18:14
 6/11 A kérdező kommentje:
csökött agyú magyarmentalitás.. :D
2016. márc. 17. 18:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kérdésből, látszik, hogy milyen vagy.
2016. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Milyen vagyok ? :D a kérdés csak elméleti, elképzelés szinten jött
2016. márc. 17. 18:37
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Van ilyen ismerősöm, de sajnos a testéből él, mert sportoló. Lol.
2016. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Impotens vagy? Vagy miért nem akarsz hetekig, hónapokig hozzá érni, főleg ha gyönyörű...? Vagy ezen konkrét szituációt értesz, hogy még Te távol vagy esetleg ne csaljon meg?

Egyébként létezik...csak ha ilyennel találkozol, egyből Te akarod berakni neki, és onnantól kezdve kisiklott ügy.

2017. aug. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!