Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok?! Magányosak vagytok?!...

Lányok?! Magányosak vagytok?! Miért éltek egyedül?! Miért vagytok Szinglisek?!

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok. Ja és semmi több. Itten az interneten nem ismerkedem csakis személyesen.

2013. jún. 24. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Igen, lány vagyok, de csak egy.

Magányos vagyok.

A szüleimmel élek.

Azért, mert az exemet szeretem, és amíg ez nem változik, nem vagyok hajlandó új kapcsolatba kezdeni. :)

18/L

2013. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Egy lány.

Szép felelet és repült is a zöldecske. Amikor én nálam szakítás van akkor már nincsen vissza-út.

2013. jún. 24. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Szinglisek nem vagyunk, de néha szinglik, van amikor kell egy kis nyugalom. :-)
2013. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A magány ellen lehet tenni..
2013. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
20 éves lány vagyok. Még az egyetemet húzom és otthon lakom. (Meg kollégium) Mindig féltem a pasiktól, leginkább azért, mert gyerekként állandó csúfolódás tárgya voltam és az akkori osztályomba járó fiúk nem szégyellték néha megverni a "csúnya lányt". Mert ugye a "csúnya lány nem lány" legalábbis a nézeteik szerint. A mostani korombéliek főleg itt az egyetemen nagyrészt kedvesek, normálisak, de én még mindig félek tőlük. Remélem egyszer elmúlik.
2013. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Ne féljél az emberek nem harapnak. Köszi. Zöld.

2013. jún. 24. 18:00
 7/8 anonim válasza:

L18

Most megyek egyetemre, meg meg meg volt barátom, csak egyszer egyszer randiztam. Nem találkoztam még olyannal, akivel szívesen együtt lennék, nem volt szikra. Ilyen egyszerű :)

2013. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Atti te televagy ilyen hülye kérdésekkel :D
2013. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!