Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezzel megválthatom a poklot?

Ezzel megválthatom a poklot?

Figyelt kérdés
Olvastam a Dante féle pokolról és "nagyon mély szinten" vagyok.Ha több millió forintot adományoznék az egyháznak, azzal meg tudnám úszni ezt?Mert nagyon nem szeretnék oda kerülni.Próbálok változtatni, ami sikerül is, de már késő.

2016. márc. 18. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szólok, hogy a zsidók, a reformátusok, és a keresztények nagy része szerint nincs pokol. A dante -féle ábrázolás a görög alvilág átvétele keresztény körítéssel. A legtöbben a végítéletben hisznek, ahol simán nem támadsz fel ha bűnös voltál oszt ennyi. Menj le a krisnásokhoz somogyvámosra, élj ott egy hónapig, és boldog ember leszel, megkapod a magad kis újjászületését.

Egy hét után érezni fogod, hogy Istent szeretni kell mert jó arc és nem félni.

2016. márc. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Miért félsz attól, ami nem létezik? Én is olvastam, tényleg elég beteg... de csak kitaláció. :)
2016. márc. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Jó hely a Mennyország, de a Pokolban több az ismerős..." :D
2016. márc. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ehhez szemelyisegi valtiztatas kell, nem felelem rossztol miatti cselekedettol.
2016. márc. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elintézzem neked?

Csak előtte utald a számlámra a felesleges millióidat

2016. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom régi kérdés, de azért leírnám személyes gondolataim. A poklot nem válthatod meg pénzzel, persze az egy jó dolog ha adományozol, ha van ilyesmire lehetőséged, de emellett próbálj megismerkedni és beszélgetni Istennel! (ha hiszed hogy létezik a pokol, akkor gondolom azt is hiszed, hogy Isten van, ez így elég logikus) ja és nagyon fontos, soha nem késő!
2017. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!