Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy képzelitek el a poklot?...

Hogy képzelitek el a poklot? Mi okozza ott a szenvedést?

Figyelt kérdés

Itt van néhány GYIK felhasználó válasza régebbről:


"A pokol sok filozófiai felfogás szerint tudatállapot. Akár itt a földön, életedben is megjárhatod, vagy közvetlen a halálod után, ha a földi szenvedéseid kiterjednek arra az időszakra is. A pokol a tehetetlenség, a kielégíthetetlen vágyak, és a félelem, és gyűlölet korlátok nélküli megélésének állapota."


"Én egy sivatagot képzelek el, ahol szomjazó emberek oázist látnak, de az csak délibáb. Hiába mennek utána, soha nem érik el."


Ezek alapján én már a pokolban vagyok.



2015. dec. 2. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én tüzet látok, vagy egy nagy gödröt, amiben lobog a tűz
2015. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ez a bukott angyaloknak készúlt ez a pokol a kénköves borzalmas, büdös hrly, de mivel az ember vétkezik, ott a helye, DE VAN MEGMENTŐ EZ ELŐL a Mennybe, csak is Kézus Krisztus által lehet el kell fogadni Megváltónak, Ő halt meg értünk emberiségért, és a Szeretet körbe vesz, nem pedig a POKOL!
2015. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ozmium42 ***** válasza:
Úgy, hogy nem létezik.
2015. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én egy vulkánt képzelek el, ahol a bűneinkért megfizet a vulkáni szarvasember.
2015. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Itt van egy érdekes mese, amit ezen az oldalon olvastam régebben:

[link]


Persze ez mind csak fikció.

2015. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy soha véget nem érő postai sorbanállás. Panaszkodó nyugdíjasokkal, elégedetlenkedő kispolgárokkal, elhízott, idegroncs biztonsági őrökkel, vacakoló, értetlenkedő félkegyelműekkel, fásult, bicskanyitogató ügyintézőkkel. És nem kerülsz sorra.
2015. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért képzeli el mindenki másképp a poklot, mert mindez a fantáziánk agyszüleménye. Én úgy képzelem el, mint a földi poklot vagy egy sorban állást, ahol sosincs vége a sornak. ;)
2015. dec. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2015. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
47%
Utolsó válaszoló, pont a lényeget ábrátoltad így van, ez az igaszság! Az ÚrJézus Krisztus mindegyik bűn átkát kiítta! Fogadjátok el, míg van idő a Földön és Liciferre NE HALLGASSATOK, FÉLRE VEZET, MINDOG HAZUDIK! [A BŰN ZSOLDJA A HALÁL]
2015. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Semmi, szinte por.. válasza:
Teljes kiszolgáltatottság a legrémesebb tudati képzeteknek, tudat alatti szint. Mint a legrosszabb álom ami még mélyebben tömörebb, anyagiasabban átélt állapot mint a maya azaz a "realitás".
2015. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!