Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz emberileg az...

Mit gondolsz emberileg az Elemi Ösztön cimű filmben lévő főszereplő nőről?

Figyelt kérdés
Bejönnek az olyan nők vagy ijesztőek?

2016. márc. 19. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Milla Jovovich már akkor is elfelejtette feltenni a melleit:D
2016. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is ő játszott benne hanem Sharon Stone..
2016. márc. 19. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem nem jön be, de nem is ijesztő. Nem tudom, van valami az ilyen nőkben, ami engem taszít, valami megfoghatatlan, sötét dolog... De alapból nem szeretem az olyan nőket sem, akik másokkal játszanak, és magukat mindenki fölé helyezik (egoizmus, önimádás stb.), és azokat sem szeretem, akik szeretnek irányítani, kemények és "ők hordják a nadrágot". Felőlem lehet akármilyen dögös és szép egy nő, ha ilyen, nekem nem kell. Nem tudom, miért van ez, de nekem inkább azok a gyámoltalan hercegnők jönnek be, akik ki vannak kötözve a sziklához és védtelenül várják, hogy a szőke herceg megmentse őket a hétfejű sárkánytól.
2016. márc. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!