Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy leginkább a...

Normális, hogy leginkább a jóképű színészekkel szimpatizálok?

Figyelt kérdés

Már-már ipari mennyiségben tolom a filmeket/sorozatokat és azt vettem észre, hogy gyakran nem is igazán a tehetsége miatt szimpatizálok egy-egy színésszel, hanem a külseje alapján. De az a gáz, hogy férfiakkal is, és én is fiú vagyok.


Tehát nem izgatnak fel, meg semmi ilyesmi, csak gyakran szívesebben nézek meg egy gagyi Aaron Paul filmet, mint egy Philip Seymour Hoffman mestermunkát, csak azért mert Aaron jól néz ki, Philip pedig nem a külseje miatt lett híres.


Tudom, hogy ettől még nem leszek meleg, de nagyon 'félelmetes'.

16/F


2016. márc. 20. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:

ez az ideál, a példakép keresés miatt van, teljesen normális. Arra kell vigyázni, hogy NE nézz sok filmet, mert nem az a cél, hogy tükörkép legyél, hanem, hogy megtaláld magad. A mimetikus utánzás nem a saját út, hanem egy zsákutca. Nagyon sok ember elakad ezen! Tedd fel a kérdést: Ki vagyok én? és hagyd, hogy "jöjjön" a válasz. Ami nem egy szó, vagy ha szó jön: 'Kis Pista' v 'sakkbajnok' stb - elég hamar rájössz, hogy nem, ezek csak ruhák,címek, rangok, stb tovább kell kérdezni, mert nincs meg. Ha teheted olvasd el ez a két könyvet, segítő lesz, hogy magadra találj.

[link]

[link]

2016. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!