Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen kétszínű némelyik...

Miért ilyen kétszínű némelyik ember?

Figyelt kérdés

Múltkor a buszmegállóban megismerkedtem egy lánnyal, valamiért nagyon szimpi volt. Hívott is volna bulizni.

Elkeztunk facen beszélgetni. Második brszelgeteskor lelépett nem irt, én megkérdeztem miért nem ir vissza aszt letiltott.

Tudom nem kar érte de hogy tud valaki ilyen lenni? Azt meg hogy megorilt h közvetlen voltam vele .


2016. márc. 20. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Életemben egyetlen egyszer tiltottam le valakit chaten, de akkor azért, mert másodpercenként küldött üzeneteket, még amikor fürödtem vagy vécén voltam, azalatt az idő alatt is vagy egy tucat üzenet érkezett. Már nem bírtam cérnával. Szép üzeneteket küldött, de ha telón beszéltünk vagy személyesen, akkor olyan stílusban beszélt velem, mintha egy kocsmai havarja lennék. Minden második szava b+ volt. Rosszul voltam tőle.
2016. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nők már csak ilyenek. Kétszínűek mint a TV. Nem kellett volna vele szóba állnod, mert csak hitegetett te meg bevetted , gondolom ő meg csak ott magába nevetett. Remélem tanultál az esetből és levetted a tanulságot!

Anno velem is történt pont ehhez hasonló csak én szivattam meg a csajt . hahaa

2016. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Végülis még abban nincs rossz ha idegen akar beszélgetni de mihamarabb rá kell jönni h érdemes e vele foglalkozni
2016. márc. 20. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:

"Anno velem is történt pont ehhez hasonló csak én szivattam meg a csajt . "


Hahaha, te szívattad meg a csajt. Akkor mégis miért a nőket szidod, te szerencsétlen?

2016. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2/4 azért mert előre gondolkodtam!

Nem hagytam hogy bepalizzanak!

2016. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férfiak már csak ilyenek. Kétszínűek mint a TV. Nem kellett volna vele szóba állnod, mert csak hitegetett te meg bevetted , gondolom ő meg csak ott magába nevetett. Remélem tanultál az esetből és levetted a tanulságot!
2016. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!