Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha már nem...

Mit csináljak ha már nem hiszek az igaz barátságban, mert szerintem minden ember kétszínű?

Figyelt kérdés
Eddig barátkozó típus voltam. Fontos volt a barátság a számomra. Sok barátom is volt, de sokkal már nem tartom a kapcsolatot. Valakinek barátja lett, ami persze nekem is van, de én a kapcsolatom mellett még nem hanyagoltam a barátnőimet. Másik csak simán eltávolodott így ok nélkül, de más irányba fújta a szél. Ez a felnőtté válás... de ugye voltak a leges legjobbak. Egyiknek barátja lett. és idővel elkezdett hanyagolni. A másik eltávolodott tőlem, és kiderült, hogy kibeszél a hátam mögött... mindenféle hülyeségeket állított stb. A legjobb akivel már kiskorom óta barátkozok meg már kezdek rájönni, hogy kétszínű. Ha mindenkit kibeszél, előttük meg mutassa a szépet, akkor szerintem engem is. Erre csak most kezdek rájönni. Meg egyszer volt rá egy példa, hogy rajta kaptam, hogy olyannal akit nekem le mondd engem beszél ki, de kimagyarázta. Nem azért, de én sose beszéltem ki őket.. sőt. Akiről utoljára írtam még máig sem. A párkapcsolatommal minden rendben, csak nekem a barátság is fontos volt, és azért hiányzik az, hogy legyen egy olyan barátnőm akiben 100%ban megbízok. Minden ember kétszínű, és örül más kárának, hogy legalább van téma. Ez a véleményem már az emberek többségéről baráti téren....

2014. jún. 9. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Végre kinyílt a csipád és megérték erre a világra. Üdv a valóságban.
2014. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is ne általánosíts. Nem minden ember kétszínű. Másodszor ezek után nem is érdekel az aktuális problémád. Megsértődtem és hisztis vagyok
2014. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A végére odaírtam, hogy az emberek többségéről gondolom ezt, de bocsi akkor :D
2014. jún. 9. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Mivel nincs olyan ember, aki ne hazudna, senkiben nem lehet 100%-osan megbízni.
2014. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ugyan ezt érzem, én mindig elöbbre helyeztem a barátságot mint a pasimat. erre lett barétnője a legjobb barátnőmnek én meg már nem létezek.. valóság (Y)
2014. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4# vagyok. Látom eléggé le lettem pontozva, gondolom valakinek nem tetszik az igazság.
2014. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!