Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebook-on akinek 2000-től...

Facebook-on akinek 2000-től több ismerőse van az társasági ember? Ha igen, akkor miért van ez?

Figyelt kérdés

Én ritkán használom face-et,de már korábban is láttam,hogy vannak emberek,akiknek 2000-től több ismerőse van.

Ezek az emberek a "valóságban" a társaság közepe?

Ha már ennyi ember ismeri őket,gondolom én.

Ezek közül van olyan felhasználó,akinek 3200 valamennyi ismerőse van,de a fényképeit kemény 13 ember lájkolta másfél év alatt.

Nyáron voltam diákmunkát és volt ott egy nagyon szép lány.

Egy idő után kiderült,hogy rendkívül beképzelt-flegma és távolságtartó az emberekkel,lehet,hogy a szépsége miatt.

Neki is van face-en 2900 ismerőse és 300-an lájkolják a képeit.

Akkor ezek az emberek a helyi közösség "celebjei" vagy csak jelölgetik orrba-szájba az embereket,az sem számít,hogy ismerik őket??



2016. márc. 21. 18:48
 1/4 hugyosgalacsin ***** válasza:
boldogok a lelki szegények...
2016. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen magasröptű kérdéshez nem tudok mit hozzászólni...
2016. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akik boldog boldogtalant bejelölnek. Ha én is minden egyszer látott valakit, esetleg nagyon régi látásból vagy név alapján ismert embereket bejelölnék, vagy minden jelölést elfogadnék, akkor az én ismerőseim száma is az egekben lenne.


Persze van, aki a kirívó képei miatt, vagy pedig túlságosan társasági lény és azért büszkélkedhet ilyen magas számokkal. De akad olyan is, aki sok helyen fordul meg, pl. egy munka révén, ott pedig sok emberrel teremt már-már baráti kapcsolatot, de alapvetően nem társaság középpontja és visszafogott. Van egy csoporttársam, akinek ugyan 1500 az ismerősi száma, mégis mindennap hallgatag és zárkózott.

2016. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm. Nagy szépségnek hiszi magát, pedig hányadék a szemöldöke, neki is van 1-2 ezer ismerőse, meg 2-300 likeja, de csak azért mert szééééép.

Ismerősnek fűt fát bejelöl, akit már látott, vagy akivel egy városban lakik. Meg gondolom vadidegenek is jelölik, mert széééép.

2016. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!