Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sokat ettem? 79 kilós ember...

Sokat ettem? 79 kilós ember vagyok, napi alap 3x20 fekvőtámasz 3 testrészre, ma még hasaztam is, és ezen felül edzést is csináltam,6x 30 fekvő 2 x 30 mellkas 2 x 30 bicepsz 2 x 30 váll.2000 kalóriát ettem ma. Részletesen lent.

Figyelt kérdés

légyszi ne nézzétek a sok édességet, tudom hogy szar szénhidrát, és hetente csak 1x 2x eszem ilyet. de ma megengedtem magamnak.


kis adag rizs a kínaiból 200 kcal


1 tasak rizs 350 kcal


fél kiló csirkemell gyros fűszerrel kis zsiradékon - oliva olaj- megpirítva. 600 kcal


csalóka 50 kcal


csoki 550 kcal


gumicukor 190 kcal


10 szem sültkrumpli. 100 kcal


2040 kcal a vége.



Viszont úgy érzem néha amikor felállok h remegek az éhségtől, és meg is szédülök. viszont a barátom szerint ez borzalmasan sok étel.


2015. máj. 16. 22:47
 1/7 A kérdező kommentje:
a tasakos rizst én magam főztem simán vízben.
2015. máj. 16. 22:48
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt teszi az inzulin...
2015. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mondjuk azt olvastam hogy olyan 3000 kalória kéne ehhez a megterheléshez.
2015. máj. 16. 23:02
 4/7 anonim ***** válasza:
nem a kalória a gond, 2000 kcalt elméletileg én is elhasználok intenzív edzős napon 60 kilós lányként. inkább a makrotápanyagokat tedd rendbe meg az edzésedet. ajánlom hogy olvasgass neten, ezek ingyenes cuccok: sárga kapszula, alapismeretek. (igen, tudom aki írta egy gyökér, ignorálni kell a stílusát, és akkor kapsz egy rakás használható infot). De tényleg, itt találsz rendesen összeszedve mindent a kajáról meg az edzésről is. És akkor látni fogod, hogy mi számít, és mi nem . hajrá :)
2015. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szia. köszi. amúgy ilyeneket nem szoktam enni. általában csirkemell, zöldségek, gyümölcsök, ch nak rizs teszi ki a napi táplálék bevitelemet. most tettem csak különbséget. ezen felül van egy kis IBS em is, ami miatt sajnos sokszor van hasmenésem, és emiatt sokszor nem jó a felszívódás sem, ez plusz rátesz arra hogy szerintem többet kéne ennem. én csak azon akadtam ki hogy barátom szerint ez brutális mennyiségű étel, holott azt írja minden kalkulátor hogy nekem a súlyom megtartásához 3000 kalória kell naponta. persze nem ennyi cukorkával, de akkor is annyi kell.
2015. máj. 16. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:
79 kilósan kizárt, hogy 3000 kcal kellene a súlyod megtartásához.
2015. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem létezik olyan kalkulátor, ami releváns adatot adna, ezek csak becsült adatok egy "átlagos" emberre.. viszont nem létezik "átlagos" ember, mindannyian különbözőek vagyunk.. eleve a kalória számolást el kellene felejtened mivel semmi értelme nincs, senki nem tudja egy kalkulátorral meghatározni, mennyi kalóriára van szükséged.. a makro tápanyagokra kellene figyelned.
2015. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!